Iné postavy užívateľa: Sicvinia Clara De Star Guardian, Brisa Hasta Rika-Sanginea


avatar
Meno užívateľa Yungul
Naposledy aktívny 3.7.2019 20:21
Príspevkov 37, zobraziť >


Zná: Jack, (Aveille), (Ayshi)
Přátelé, (Neznámé jméno), Neutrální, Nemá ráda


Meno:Yungul Solsticio Sanginea
Prezývka:Yun
Pohlavie:Samica
Vek:Mladý dospelý
Matka:Spectra Sanginea
Otec:Neznámy
Súrodenci:Mauritius Sanginea, Secvoya Sanginea, Levay Jetol Sanginea
Svorka icon Tulák
Postavenie:-
Partner:Jack Ian Snart
Potomstvo:-


Ctižádostivost. To je slovo, které zdánlivě dokonale popisuje Yungulinu povahu. Tahle vlčice se nebojí výzvy, je odvážná a vrhá se i do věcí, na které ostatní nemají odvahu. Ráda bojuje, je rychlá a velmi zákeřná. Veškeré vaše slabiny využije pro svůj prospěch. Nezajímá ji, že boj není fér, že je protivník zraněný, nebo mladý a zoufale nezkušený. To je jí naprosto ukradené. Nepřijme prohru a nevzdá se, dokud bude schopná vstát. Když souboj vyhraje, zasype soupeře posměšky, je jí naprosto fuk, že si nadělá nepřátele. Dalo by se říct, že je sólový hráč, pokud chcete být jejím přítelem, fajn, na vlastní nebezpečí. Pokud ne, vaše věc. Jestli něco nenávidí, je to slabost, ať ostatních, tak její vlastní. Slabostí pohrdá, dokáže ji dokonale znechutit. Je ale zároveň její hnací silou, když jí něco nejde, nevzdává se a trénuje, dokud se danou věc nenaučí. Přestože by se mohlo zdát, že zcela postrádá jakékoli morální zásady, není to pravda. Její respekt si musíte získat a tím získáte i věrného a ochotného následovníka. Ovšem tento následovník vás opustí, pokud u vás uvidí jakýkoli náznak slabosti. Koneckonců, věrnost je pomíjivá věc. Je nestálá, nespolehlivá, sleduje jen vlastní záměry. Bezohlednost jí také není cizí. Jste malé, opuštěné a hladové vlče? U ní pomoct nehledejte a rozhodně zoufale nekňučte, nijak vám to nepomůže. Další věcí, která stojí za zmínku, je její pohrdání druhým pohlavím, tedy vlky. K nim přistupuje automaticky nepřátelsky. Svět podle ní prostě patří vlčicím. Její povaha má ale důvody. Dřív byla, jako téměř všichni ostatní, malým, veselým, hravým, naivním a přátelským vlčetem. Ona a její sourozenci měli každý jinou povahu, Zatímco Secvoya byla vážná a elegantní, laskavá vlčice, Levay byla pro každou špatnost. Yungul pak byla hlavní zvědavec tlupy, věčně se dožadovala matčiny pozornosti, možná proto, že byla výrazně mladší, než ostatní, chtěla všechno vědět a znát. Ale její matka se k ní i všem ostatním chovala chladně. Netolerovala jejich vlčecí pohled na svět. Právě ona jí vnutila představu, že slabost je špatná. A Yungul, která se ji snažila všemožně potěšit, nebo získat alespoň malinké uznání, tak postupně vyrostla ve vlčici, jakou je dnes. Takovou, jako byla její matka. Lze tedy říct, že za všechno může výchova. Možná, že se někomu jednou povede vydolovat z ní tu starou Yungul, kterou byla dřív a která skončila pohřbená hluboko v zapomnění. Její pohled na vlky má pak za vinu jeden tulák, který ji utvrdil v jejích názorech a ukázal jí, jak můžou být ostatní krutí. Jizvy na těle se možná zahojí, ale ty na duši zůstanou. Ten vlk se jí představil jako Wind a ona touží po pomstě. Možná že on je i jeden z důvodů, proč nedůvěřuje ostatním a i když je dobře zná, čeká od nich zradu. Proto je také obvykle zradí první.


Má opeřená křídla. Pokud je nepoužívá, jsou malá a má je složená na hřbetě, pokud je chce použít, dokáže je zvětšit a roztáhnout do plné délky. S malými nedokáže létat. Je bisexuál, preferuje ale vlčice. Na krku má stříbrný obojek s mahagonovou tlapkou a poutkem, ve kterém nosí zavěšený svůj meč. Přívěšek na jejím náhrdelníku v noci slabě žlutě světélkuje.


Slabiny - Její magie jí dává schopnost se jediným pohledem na vlka dozvědět jeho slabiny. Ať už se jedná o část magie, kterou plně neovládá, nejhlubší strach nebo nějakou obyčejnou věc jako třeba nedávno poraněnou nohu, bez ohledu na to, jak dobře druhý vlk tuto věc skrývá, Yungul ji vyšťourá a taky se podle toho zařídí. Nedokáže vytvářet iluze ani měnit pomocí své magie okolí, ale může použít slova a sílu vlastních tlapek, což také není právě málo, protože se svou povahou zákeřné potvůrky si dala dobrý pozor, aby dovedla své schopnosti k dokonalosti.
Registrácia postavy - 12.1.2019 12:38
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich