Na život a na smrť
Na rozsiahlu tvrdú zem kamennej lúky sebavedome vkročila a hrdo podvihla hlavu, upierajúc pohľad na svojho syna a ostatných členov jej svorky. To čo Nereus urobil bolo pre Justice neprístupné a s vedomím, že musí konať tak ako je najlepšie pre svorku a čo viac, pre svoju rodinu, nehodlala jeho predošlé varovanie nijak rešpektovať. Zobral jej svorku, ona si ju prišla zobrať späť. S upreným pohľadom, hlbokým dychom s badateľným hnevom predstúpila vpred. „ Nereus!“ vyhŕkla biela vlčica so zvrašteným čelom a zhlboka sa nadýchla. Napriek všetkému to bol stále jej syn, nevedela či to dokáže. „Nenechám ťa ignis zničiť. Nezaslúžiš si nazývať sa alfou.“ Zavrčala a pohliadla úkosom na svoje dcéry. Aká bol šanca, že to zvládne? Ale nemala tým čo stratiť. „Férový súboj Nereus, len ty a ja. Kto vyhrá, vedie svorku. Kto prehrá, zomrie“ Vážne sa naň pozrela a čakala, kedy na to kývne. „Nech boj začne.“
Outrpg
Pod komentármi sa bude odohrávať súboj Justice a Nerea, za vašu postavu môžete napísať koľko príspevkov chcete, hocikedy. Postoj vašej postavy, atď. Táto akcia bude zároveň activity check, takže môžete dohnať príspevky. Aspoň jeden post by bol dobrý od každého, respektíve, aby sa nestalo, že postava nevie čo sa v ignise udialo.
|
Autor: Vydáno: 18.10.2021 13:42 Přečteno: 463x |
Komentáre
Kdyby jen měl tu odvahu a motivaci, pokusil by se Justice dotekem vyléčit, ale asi by ho oživení jiného vlka uspalo na vždy také. Nemohl to udělat, navíc si ani nebyl jist, zda to vůbec umí.
Když se vlčci okolo něj rozešli, jen se zaraženě a stále ohromeně rozhlédl směry, kterými se vydali, však žádným z nich se sám nevydal. Chvíli tam zůstal jen tak bez řeči stát s třesoucím se tělem a po chvíli se vydal úplně jinam, než Clay nebo Ray, či snad jeho matka a Klematis. Nejspíše chtěl být sám a trochu o tom v soukromí popřemýšlet a nebo právě naopak se pokoušet zbavit onoho nepříjemného pocitu a svědomí z tohoto boje.
Byl jsem zlomený. Zlomený, a dával jsem to najevo vztekem, jako u mě bylo zvykem. Okamžitě jsem se rozběhl pryč z louky, dokud zde stále bylo dost vlků. Toto jsem musel vstřebat. Snažil jsem se na tváři udržovat kamenný výraz, ač mi tyto věci nikdy moc nešly.
Pomaly krúžil okolo nej a čím ďalej tým viac sa mu myseľ zatemňovala od hnevu. Nedokázal myslieť čisto. Zradila ho. Jeho vlastná krv. Jeho matka. S hrdelným zavrčaním sa na ňu vrhol, bolo mu jedno či trafí alebo nie, bolo mu jedno, či ju teraz na mieste aj zabije. Zaslúžila si to. Mieril na oblasť jej pleca s papuľou rozdľavenou naširoko a s ohňom v očiach.
Verdandi byla blízko Perse. Prakticky jediný zbytek rodiny, který buď již mrtvý nebyl anebo nebyl ve smrtelným ohrožení. A nezmohla se na nic jiného, než jen v hrůze pozorovat co se bude dít. Ani se nesnažila se tvářit nějak neohroženě nebo netknutě. Pro jednou prožívala hodně silnou reakci a ta byla prakticky vepsaná v její tváři ale i v celkovém postavení těla
Svraštil jsem čelo a když jsem mezi vlky zahlédl Klematis, vlčici, se kterou jsem ze smečky trávil čas asi naposledy, vytratil jsem se mezi davem tam, kde jsem byl a objevil se za pár vteřin poblíž ní. "Z tohoto si ber příklad... pokud Just prohraje, budeš muset udělat něco podobného s tulákem... ale Just neprohraje, nesmí," zašeptal jsem tak, aby to ani jeden z vlků na bojišti neslyšel. Tak, aby to neslyšel nikdo vzdálenější než metr, což... vlastně mohla slyšet jen a pouze Klem. Stále jsem napjatě sledoval dění. Bylo to celé takové... no, prostě a jednoduše, napínavé a... nedovedl jsem si přiznat, že by ten malý fracek mohl taky vyhrát.