Kategorie: Všeobecné, Akcie a súťaže, Igniská svorka

Na život a na smrť

Na rozsiahlu tvrdú zem kamennej lúky sebavedome vkročila a hrdo podvihla hlavu, upierajúc pohľad na svojho syna a ostatných členov jej svorky. To čo Nereus urobil bolo pre Justice neprístupné a s vedomím, že musí konať tak ako je najlepšie pre svorku a čo viac, pre svoju rodinu, nehodlala jeho predošlé varovanie nijak rešpektovať. Zobral jej svorku, ona si ju prišla zobrať späť. S upreným pohľadom, hlbokým dychom s badateľným hnevom predstúpila vpred. „ Nereus!“ vyhŕkla biela vlčica so zvrašteným čelom a zhlboka sa nadýchla. Napriek všetkému to bol stále jej syn, nevedela či to dokáže. „Nenechám ťa ignis zničiť. Nezaslúžiš si nazývať sa alfou.“ Zavrčala a pohliadla úkosom na svoje dcéry. Aká bol šanca, že to zvládne? Ale nemala tým čo stratiť. „Férový súboj Nereus, len ty a ja. Kto vyhrá, vedie svorku. Kto prehrá, zomrie“ Vážne sa naň pozrela a čakala, kedy na to kývne. „Nech boj začne.“

Outrpg

Pod komentármi sa bude odohrávať súboj Justice a Nerea, za vašu postavu môžete napísať koľko príspevkov chcete, hocikedy. Postoj vašej postavy, atď. Táto akcia bude zároveň activity check, takže môžete dohnať príspevky. Aspoň jeden post by bol dobrý od každého, respektíve, aby sa nestalo, že postava nevie čo sa v ignise udialo.

print Formát pro tisk

Komentáre


Strana:  1 2   ďalej »
icon , - odpovedať
Klematis
Bohužel, Stadley jí neodpověděl, i když Klem nevěděla proč. Řekla jsem něco špatně? Dobrá nálada jí už dávno opustila a nahradil jí smutek z toho, že někdo může být tak zlý, že se rve matka se synem a syn s matkou. Ani jednoho moc dobře neznala, u toho černého ani nevěděla jak se jmenuje, ale v každém případě jí opouštěly i ty nejmenší sympatie ať už k jednomu nebo druhému. Jak může být někdo tak zlý? Proč se raději nedohodnou po dobrém...možná ani nechtějí...hledali záminku proč se porvat a teď jí našli... Boj pokračoval až došlo na poslední úder a Justicie padla mrtvá k zemi. Klem zaplavil smutek, ne pro to, že by jí bylo tolik líto padlé alfy nealfy, ale že to zašlo tak daleko. To je strašné...a tohle jsem měla já udělat tomu tulákovi? Měla co dělat, aby se nerozbrečela. Ani si nevšimla, že už Stadley není vedle ní.
icon , - odpovedať
Kari daffodil
Po chvíli spokojeného sezení, pěkně mezi Clay a Rayem se mu začínala ježit srst na zádech. Tohle, co se jemu dělo právě před očima byla pohroma. Co musel býti ten Nereus za vlka, aby zabil vlastní mátinku? To musel být fakt nějaký magor! Kdyby alespoň zabil někoho cizího, nějakého skutečného zrádce či tuláka, jenže ona to byla jeho rodina a teď zde před jeho tlapami ležela v louži krve a zbavena života. Teď již bylo po všem... snad. Stačilo jen doufat, že Nereus nepovede smečku moc krutě. Za Justice byl chod smečky skvělý. Přece jen to díky ní byl na svou smečku toliko pyšný. Bude ale za svou smečku tak rád i když povládne někdo, jehož rod tuto smečku vedl dříve? Ještě před narozením Kariho? To nevěděl.
Kdyby jen měl tu odvahu a motivaci, pokusil by se Justice dotekem vyléčit, ale asi by ho oživení jiného vlka uspalo na vždy také. Nemohl to udělat, navíc si ani nebyl jist, zda to vůbec umí.
Když se vlčci okolo něj rozešli, jen se zaraženě a stále ohromeně rozhlédl směry, kterými se vydali, však žádným z nich se sám nevydal. Chvíli tam zůstal jen tak bez řeči stát s třesoucím se tělem a po chvíli se vydal úplně jinam, než Clay nebo Ray, či snad jeho matka a Klematis. Nejspíše chtěl být sám a trochu o tom v soukromí popřemýšlet a nebo právě naopak se pokoušet zbavit onoho nepříjemného pocitu a svědomí z tohoto boje.
icon , - odpovedať
Ray
Ray ostal v šoku keď Justice padla nehybne na zem. Všade bola krv. Bol zdesený. Nevedel vôbec ako mal reagovať. Hromadil sa v ňom hnev ale aj smútok zároveň. Nevedel čo má robiť. Bolo to hrozné, pram strašne! Ako toto Nereus dokázal spraviť. Vlastnu matku takto zabiť..! Bal sa čo bude teraz keď Justice niet. Bola skvelou alfou, úžasná trénerka... veď ona ho trenovala. Bolo to super! Úžasné! Veľa ho naučila. A teraz? Je preč...nemal slov. Clay odišla. Nedokázal vydať ani jedinú hlásku zo seba. Len tak sa postavil a odišiel aj on...
icon , Na život a na smrt III odpovedať
Stadley
Zatřepal jsem hlavou a Klematis od sebe odstrčil. To poslední, co bych nyní chtěl slyšet jsou všetečné vlčecí dotazy. O to více mě štvalo, že to byly otázky, na které jsem sám neznal odpověď. Vyčerpávalo mě sledovat ten jejich souboj a tak samo ta myšlenka, že někdo z nich tady dneska padne. Přestože jsem měl svoje tipy, vše se nakonec obrátilo a tělo mrtvé Justice padlo tvrdě na zem pouhých několik metrů ode mě. Věděl jsem, že nemůžu nic dělat, ač jsem ve vzteku měl chuť tomu vlkovi zlomit vaz. Nesměl jsem. Vyhrál ve spravedlivém boji o smečku a já to musel nechat tak. Musel jsem to respektovat.
Byl jsem zlomený. Zlomený, a dával jsem to najevo vztekem, jako u mě bylo zvykem. Okamžitě jsem se rozběhl pryč z louky, dokud zde stále bylo dost vlků. Toto jsem musel vstřebat. Snažil jsem se na tváři udržovat kamenný výraz, ač mi tyto věci nikdy moc nešly.
, - odpovedať
avatar
Clay tomuhle nemohla uvěřit. Napjatě sledovala zápas který se jí odehrával před očima. Vedle ní seděl její bratr a potom Ray. Tohle vůbec nebyl pěkný pohled! Vždyť oni se zabijí! Justice, vlčice kterou znala od narození, vlčice která ji učila lovit a trénovala ji a jejího bratra. Všude byla krev. Nereus na Justice stále útočil a krve pomalu přibývalo. Zdálo se že všem zúčastněným vlkům bylo jasné jak tento souboj dopadne. Clay se snad ani nechtěla dívat. Bylo jasné, že Nereus má zápas předem vyhraný. Se zatajeným dechem sledovala jak se Just naposledy vrhá po svém synovi a následně padá k zemi. A zdálo se, že tentokrát se už nezvedne. Justice, bývala alfa Ignisu byla mrtvá. Clay se ohlédla po její rodině. Po dětech Justice a taky po své mamince aby viděla její reakci. Do očí se jí draly slzy. No taky aby ne, když je to smutná situace. Vlčka kterou znala od narození právě zemřela. A není možnost ji zase oživit. Clay se ohlédla na Kariho a na Raye. Na sucho polkla aby se tam před nimi nerozbrečela jako malé štěně. "Já půjdu." kníkla tiše a hned na to se zvedla a sklesle z louky odešla. Tady už nebylo co dělat.
, - odpovedať
avatar
nevedel ako sa cíti, vlastne nevedel či tu chce vôbec byť. Bolo to také hlúpe. Dočerta zas sa prejavil tá ich heltyrácka nemožná nátura, ktorá potrebovala mať všetko po svojom. Jemu nevadilo, čo luna svorky spravila, čo zmenila v ignise, možno to tak bolo lepšie. Nemohol ale od zarytého heltyráka ako bol Nero čakať nič iné a to ho skoro nepoznal. No do čerta. Zamračene sledoval čo sa tam dialo. Celý ten súboj bol zbytočný, mala zostať tam, kde ju vyhnal, hoci rozumel, prečo sa vrátila. Nemala ale šancu, čo si nahovárala. Tentoraz modro-čierny vlk nepozoroval nezaujato. Hoci nemohol nič robiť, lebo to bol súboj len medzi nimi dvomi, jeho zamračená tvár veľmi ale veľmi jasne vyjadrovala nesúhlas. Absurdné. odfrkol si v duchu a úkosom pozrel na Jaya a zvyšné Justine deti.
, - odpovedať
avatar
Nechcelo sa jej veriť, že to muselo zájsť až tak ďaleko. Bolo to ako nočná mora, ktorá kdesi v nej vždy bla a teraz stúpala na povrch a celú ju pohltila. I tak nebolo cesty späť. Buď Nereus zabije ju, alebo ona jeho a aj keď to vyšlo z jej slov, nedal jej predtým na výber. Musela chrániť svoju rodinu. Chvíľu ani nevedela čo sa deje. Jednoducho uhýbala, útočila, krvácala... Nevládala. Mala možno skúseností viac, Nereus bojoval dobre, jej syn bol silnejší ako ona. Úkosom pozrela na svoje drahé deti. Nemôže ich tu nechať. Do očí jej vhrŕkli slzy. Kam sa to dostala? Pýtala sa, keď z posledných síl vybehla po Nereovi. Syn, ktorého milovala, syn, ktorého neznášala a syn, ktorý ju napokon predsa pripraví o život. isteže to bol iba úbohý pokus o posledný útok, v okamihu sa Nereus dokázal brániť a Justice Justice z igniskej svorky, nie, Justice luna igniskej svorky ostala bezvládne ležať na prašnej zemi pokropenej krvou.
, - odpovedať
avatar
Udalosti, ktoré sa tu diali ju takmer obišli, keďže bola mimo územia svorky. Jej vnútroný inštinkt jej ale nahovrál, že by sa mala vrátiť. Nuž a tak bola tu a práve včas. Očividne sa dialo dosť veľa. Justice s jej synom stáli oproti sebe a vyzerali, že sa navzájom pozabíjajú. Ani nedýchala, keď sa na seba vrhli a rýchlo sa snažila nájsť svoje deti. Všetky boli tu. Nanešťastie. Všetci sa museli pozerať na to utrpenie a ona nevedela, čo robiť. Mala tam snáď nabehnúť a celý tento bordel zastaviť? Alebo mala zobrať svoje deti a odísť niekam preč? Bola zmätená a tak radšej zostala stáť vedľa svojej dcéry a stala sa ďalším tichým pozorovateľom. No narozdiel od ostatných, nemala šajnu prečo sú tí dvaja v sebe. Justice už nebola súčasťou svorky a celé toto divadlo muselo znamenať, že by sa chcela vrátiť. No žeby jej to syn nedovolil?
icon , - odpovedať
Nereus Heltyr de Zereas
Jeho mozog si stále nepripúšťal vážnosť situácie, do ktorej sa dostal. Jeho matka ho vyzvala na súboj na život a na smrť. Neverila jeho schopnostiam viesť svorku a radšej by ho obetovala, akoby mu ju mala odovzdať. No aj keď k nej neprechovával nejaké veľké sympatie, stále to bola jeho matka. Vlčica, ktorá mu život dala, mu ho chce vziať kvôli svorke. Miešali sa v ňom emócie, jedna horšia než druhá, no pomaly ale isto opraty preberal hnev. Hneval sa na ňu, že jej kázania o rodine a diplomacii neplatia, pokiaľ sa nejednalo o jej rodinu. Vtedy sa očividne veci riešili na starý dobrý Heltyrácky spôsob. Matka po ňom vybehla, no nie tak ako minule. Ukradomky jej pozrel na ucho, z ktorého toho veľa nezostalo po ich poslednej výmene názorov. Nikdy ťa nemala rada Nereus. Vždy ťa chcela vidieť mŕtveho, len tvoj otec to nedovolil. Hlas v jeho hlave mal pravdu. Nikdy nebol obľúbeným dieťaťom, no teraz si začal uvedomovať, že bol len nutnosťou, ktorú Justice musela v svojom živote pretrpieť.
Pomaly krúžil okolo nej a čím ďalej tým viac sa mu myseľ zatemňovala od hnevu. Nedokázal myslieť čisto. Zradila ho. Jeho vlastná krv. Jeho matka. S hrdelným zavrčaním sa na ňu vrhol, bolo mu jedno či trafí alebo nie, bolo mu jedno, či ju teraz na mieste aj zabije. Zaslúžila si to. Mieril na oblasť jej pleca s papuľou rozdľavenou naširoko a s ohňom v očiach.
icon , - odpovedať
Ray
Ray sa chvíľu pozeral na suboj keď pohľad mu nečakane padol na Clayinkineho brašku. Prekvapene na neho pozrel čo sa týka tej jazvy, bol vcelku nepekná a normálne by sa na to povypytoval ale bol teraz na to ten správny čas? Kto vie či by sa s ním vôbec chcel rozprávať keď sa teraz zachoval tak ako sa zachoval. Vliezol medzi nich a Rayka to naštvalo, no nechcel rypať. To akože aj on chce takú pozornosť od Raya ako má Clay? Snáď nie je inak orientovaný...eh.. to by bolo pre Rayka nežiadané. Jemne sa zamračil na Kariho pri jeho slovách a uškrnu, no potom čo prehovorila znova Clay zase akosi odmäkol. Na jej slová predtým ako prišiel jej brat len prikývol, on to nedokázal ani len vysloviť. „Nepríde mi to ako férový zápas." dodal ku slovám a uprel svoj pohľad znova na zápas.
, - odpovedať
avatar
Clay se o Raye taky opřela. Pro nějaký ten komfort když tady museli být při takovéhle věci. Kdyby byla jen o něco mladší nejspíše by se spíše jen zabořila do jeho srsti, ale ona už povyrostla! Už to byla velká holka, dlouhé nožky, dělší tělo. Ach ta puberta u vlčat. Všimla si taky jejího bratra který se pravděpodobně vydal k nim. A jeho obličeje.. Co to mělo být jako? No teď bylo asi důležitější sledovat souboj aby věděli kdo vyhraje nebo jako na tom je než řešit zranění co měl Kari na ksichtě. "Je to strašný, nedokážu si představit, že bych takhle bojovala se svojí maminkou." podotkla Clay. A zdálo se, že Ray myslí na to samé. Kari pak přišel až k nim a přidal se do jejich konverzace. Samozřejmě jí to nijak nevadilo. Hodila tedy na Daniho trochu naštvaný pohled ohledně těch jizev co má na obličeji, ale to s ním vyřeší později. "Zdá se, že Nereus je ve výhodě." dodala tiše. Tenhle souboj vůbec nebyl fér! Proč to hlavně ze začátku začínali?
icon , - odpovedať
Freya
Tento moment tu prostě neměla být. Nejen, že by stejně nikomu nyní nemohla pomoci, ale taky by schytala vlnu kritiky od svého bratra. I přes svou výšku se schovala v davu jiných vlků a jen nenápadně sledovala, celé to divadlo. Ne že by jí vadily bitvy a krev, ale tohle bylo úplně jiné. Vyjímečně neměla slov. Možná za to mohly hormony, možná situace a s největší pravděpodobností obojí. Odvrátila trochu zrak od toho všecho a prohlédla si, kdo vše tu je. Byli tu další sourozenci od Nera a děti Justice. Ti to jistě musí mít ještě horší než ona. Jelikož si museli vybrat, zda stát za mámou nebo bratrem. Složitá to volba, ale Freya měla stejně krevně blíže k Nerovi. To jí bylo stejně k ničemu, když se nechtěla nijak zapojit, pro vlastní bezpečí. Ohlédla se však znovu na ty dva. Tohle bude ještě drsné. Najednou se jí však tak přitížilo jako nikdy dříve. Vzala nohy na ramena a utíkala pryč, aby všem neukázala dnešní svačinku.
icon , - odpovedať
Kari daffodil
Po chvilce sledování už to začínalo zacházet docela daleko. Ne, že by byl Kari až taková měkota, to ne, ale při představě, že by tohle on sám provozoval se svou matkou... brrr fuj! Musel se oklepat. Nechtěl si takové věci ani představovat. Sic byla vlčice starší, ale spíše dával přednost myšlení, že má větší šanci na výhru Nereus. Jestli to bude pravda a on Justice opravdu zabije, asi na něj bude mít plno vlků ještě dlouho špatné názory. Vlastně... by se dost možná tak stalo i kdyby to dopadlo opačně. No hrůza a děs. Dost! Chvíli se na to prostě nemohl dívat a tak se celý otočil na stranu a helemese. To co viděl teď, otočený téměř zády k děsivému souboji, nebylo o moc lepší. Vždyť jeho ségra se opodál tam tulila s jakýmsi prašivcem a toho vlka už poznával. To byl ten, co se ji tehdá u jezera pokoušel dotáhnout do vody! Clayka byla mlaďoučká a neuměla plavat a ten.... ten podvraťák mu ji tam stejně zatáhnul. No nic, Kardanisis se snažící na chvíli nevnímat boj zvednul a docupital si to přímo k nim. Vlastně i na ošklivou jizvu na svém obličeji zapomněl. Přišel tam a vetřel se přímo mezi ně. Netušil, co se mezi nimi dělo, ale každopádně toho chtěl mezi nima co nejvíce překazit. "Očividně je..." Zákeřně se na toho Raye pousmál.
, - odpovedať
avatar
Verdandi trpěla. Neskutečně trpěla. Nikdy nebyla nějaký sociální tvor a většina emocí ji akorát mátla a tím spíše jí mátly vztahy. S Nereusem měla dobrý vztah, přece jenom byl její bratr. Ale od doby, co vyhnal matku, si jím nebyla jistá. Částečně chápala proč to udělal. Měla ráda a byla hrdá na tradice Ignisu, i když byli kruté. Ale co je smečka bez tradic? Jenom banda tuláků. Jenže tohle bylo moc. Boj na život a smrt. Jak mohla fandit jednomu, když oba byli její rodina. Proč sakra nemohli najít nějaký kompromis. Třeba že by nechávali tulákům jednu šanci, po překročení hranic? Nebo že by zabíjeli jenom vlky, co něco ulovili na jejich území?
Verdandi byla blízko Perse. Prakticky jediný zbytek rodiny, který buď již mrtvý nebyl anebo nebyl ve smrtelným ohrožení. A nezmohla se na nic jiného, než jen v hrůze pozorovat co se bude dít. Ani se nesnažila se tvářit nějak neohroženě nebo netknutě. Pro jednou prožívala hodně silnou reakci a ta byla prakticky vepsaná v její tváři ale i v celkovém postavení těla
icon , - odpovedať
Klematis
Jak tak uvažovala nad tím, proč Justicie s tím černým vlkem bojuje a jak se dostat za Stadleyem, modrý vlk se vytratil Klem ze zorného pole. Po chvilce se objevil od ní s oznámením, že pokud modrá vlčice prohraje, bude to názorná ukázka jejího boje s tulákem. "Proč spolu vlastně bojují?" zeptala se modrého, "Vždyť je to jeho maminka, proč je na ní zlý?" Třeba je adeptovaný...jo, Verdandi říkala, že má adeptovaného sourozence...ale nebyla to sestra? ne, myslím, že neříkala kdo to je...snad je adeptivní... "Nevíš, jestli není ten zlý vlk adeptivní?" pokračovala ve vyptávání se.
icon , Na život a na smrt II. odpovedať
Stadley
Poohlížel jsem se tady a poznával všudypřítomné Ignisské vlky. Byli tady snad opravdu skutečně všichni, které jsem si v souvislosti s Ignisem vybavoval. Však jediný, koho jsem tady vidět potřeboval, byla Dione, po které jsem stále docela dost smutnil. Kdyby to věděla, asi by si ani toho nevážila... achjo... napadlo mě. Zřejmě i ta by se postavila za Justice, stejnětak jako já.
Svraštil jsem čelo a když jsem mezi vlky zahlédl Klematis, vlčici, se kterou jsem ze smečky trávil čas asi naposledy, vytratil jsem se mezi davem tam, kde jsem byl a objevil se za pár vteřin poblíž ní. "Z tohoto si ber příklad... pokud Just prohraje, budeš muset udělat něco podobného s tulákem... ale Just neprohraje, nesmí," zašeptal jsem tak, aby to ani jeden z vlků na bojišti neslyšel. Tak, aby to neslyšel nikdo vzdálenější než metr, což... vlastně mohla slyšet jen a pouze Klem. Stále jsem napjatě sledoval dění. Bylo to celé takové... no, prostě a jednoduše, napínavé a... nedovedl jsem si přiznat, že by ten malý fracek mohl taky vyhrát.
icon , - odpovedať
Klematis
Ani nevěděla jak, ale nějak se Klem podařilo dostat se sem, na tuto ne zrovna radostnou podívanou. Co se tu děje? To je alfa...Justicie, nebo bývalá alfa? Byl tu poslední dobou takový zmatek...a ten druhý...nevím jak se jmenuje...ale znám ho od vidění...její syn? A proč na ní pořvává? On ji chce zabít? On chce zabít svojí maminku, aby se stal alfou? Brr... Nelíbilo se jí to, nejraději by odešla, ale přitom i byla zvědavá, jak to dopadne. Já bych něco takového mamince nikdy neudělala...co se stane, když vyhraje Justicie? Zabije syna? Snad ne, to by nebyla o nic lepší...ale myslím si to dobře? Bojují o vůdcovství, nebo o něco jiného? Podařilo se jí zahlédnout modrý kožich Stadleye a zdálo se jí, že viděla i sestru, ale v tom si nebyla jistá. Ten by mohl něco vědět...přece se vyzná...ale jak se k němu dostat?
icon , - odpovedať
Ray
Rayko bol rad za to že jeho úžasná kamarátka prišla ku nemu. Aspoň tu nebude len tak sám sedieť a pozerať sa na túto hrôzu.„Nechce sa mi tomu veriť ani že niečo také možné je..." prehovoril uprimne. Občas nás rodičia štvu tak ako aj mi ich tak ale aby sa išli navzajom pobiť? To bolo dosť cez čiaru. Len tak očkami prebehol po ostatných a snažil sa vydedukovať ako sú oni na tom. Či sa im to páči alebo nie a či sa tu vôbec niekto nájde kto by bol za to... Oprel sa o Clay, potreboval mať aj on pri sebe niekoho blízkeho. Nevie si predstaviť že by v taktomto boji musel byť proti Clay. Určite by nechcel vyhrať.
, - odpovedať
avatar
Clay neměla ráda boje. Věděla že to je potřeba a že někdy se příště vlci porvou, ale i tak se ji to nelíbilo. Nebyla tedy ani pro mír a harmonii mezi všemi členy, protože si byla vědoma toho že to prostě někdy nejde. Ale takhle jít příští vlastní mámě? To jí přišlo až moc. Při pohledu na Justice a Nereuse stáhla ocas mezi nohy a rozhlédla se po ostatních. Zdálo se že plno vlků by tam nejradši vběhlo a boj zastavilo. Clay by tedy nejradši běžela na druhou stranu daleko od nich. Pohled ji skončil až na Rayovi. Oddechla si když viděla svého nejlepšího kamaráda poblíž. Věděla že i Kari byl někde kolem, ale s tím se teď nechtěla úplně bavit. Po vyděšeném pohledu na bojující vlky se zvedla a za zády ostatních vlků vyšla k Rayovi. Potichu se posadila vedle něj. "Je to hrůza viď?" šeptla a pohledla na svého kamaráda.
icon , - odpovedať
Ray
Rayovi sa celá táto situácia nepáčila. Justice mal rád, učila ho tréningy...s Nereusom sa ešte ako tak nerozprával no občas počul jeho rozhovori keď išiel tak okolo. Vždy na neho pôsobil podobne ako ich bývali vodca Zoro. Však bol to aj jeho syn tak niet divu...teda ak sa nemylel. Nepáčilo sa mu sledovať to čo sa tu dialo. Vážne to musí ísť takouto cestou? Najradšej by tomu zabranil, skočil tam a niečo povedal ale na to nemal až takú odvahu ako v nutri sebe cítil. Vedel že toto nie je správne. A aj keď fandil Justice, nemyslel si že vyhrá z nejakého dôvodu... Ak to takto má byť, asi s tým nič nedokáže urobiť, on sám určite nie. Musel by sa tam niekto s ním postaviť...no nikoho nechcel ťahať do problémov..a tak tam len bokom sedel a sledoval toto dianie...

Strana:  1 2   ďalej »