Iné postavy užívateľa: -


avatar
Meno užívateľa Amara
Naposledy aktívny 3.8.2020 22:51
Príspevkov 319, zobraziť >
Soundtrack


10.8. 2017 - Historia (Již tu není)
5.10. 2018 - Amara
6.5. 2019 - Tess
10.6. 2019 - Fenrir
20.7.2019 - Maddy Již tu není
8.9. 2019 - Sandor
29.11. 2019 - Manthus
Smečka : Igniská
Postavení : Omega (to se snad změní)

||Nezahrávejte si se mnou, taky umím kousat!||

Wrong Side Of Heaven

Winter Is Coming |Stark|
Fire And Blood |Targaryen|
Hear Me Roar |Lannister|


Game Of Thrones
img


Meno:Amara
Prezývka:Amar , Ami
Pohlavie:Samica
Vek:Dospelý
Matka:Theo
Otec:Dark
Súrodenci:Raven, Derek
Svorka icon Tulák
Postavenie:-
Partner:Aigir
Potomstvo:-


Amara je velmi náladová vlčice. Někdy se ráda baví nebo skotačí s mláďaty , ale někdy jsou i dny kdy chce být sama. Amara je silná , milá , klidná , hrdá a odvážná vlčice. Jednou by chtěla patřit do nějaké smečky ale bojí se větších a starších vlků. Amara je hodná vlčice ale snadno se naštve. Není namyšlená . Amara se vyhýbá lovcům velkým obloukem po té co ve dvou letech viděla smrt svých rodičů a sestry. Je to velmi schopná vlčice , snaží se vše řešit s chladnou hlavou ale někdy to prostě nejde. Pro své přátele by obětovala i život. Není nebezpečná své magie nezneužívá. Svoji magii objevila se svým prvním bojem s medvědem. Nenávidí zrádce. Její velká slabina je ta když ztratí někoho blízkého. Svoji práci se vždy snažila odvěst co nejlíp. Když je v normální podobě je celá černá ale když se promění připomíná spíš vlčího ďábla. Amara dokáže zabít kohokoliv , kdo ji zkříží cestu , nebo chce ublížit někomu kdo je jí blízký.


Amara se narodila ve smečce kde byla dcerou Alfa páru. Nikdo v její smečce neovládal oheň až na bílou vlčici jménem Shanie. Shanie jí byla blízká jako její sestra..Její otec ji naučil lovit , ale bojovat ji nenaučil , protože věděl že by to zneužívala na ostatních. Ani ji to učit nemusel , když se Amara naštvala na jejiho bratra málem ho zabila když se s ním porvala. Jednoho dne její smečku napadli lovci , a Amara jako jediná utekla. Od té doby je z ní tulák.


Na levé straně ucha , ji kus chybí , přišla o něj při boji s medvědem


Oheň

Amařin plamen který obklopuje celé její tělo , když se promění , je celý oranžový , ale když pocítí velký nával hněvu , změní se na temně rudý až černý. Je o něco větší než ten oranžový , ale o hodně nebezpečnější. Nemůže s ním však zabít protivníka hned. Pokud je vlk větší a silnější , nemá šanci protože je jen otázka času kdy jí dojde síla , protože jí plamen bere hodně. Ale není úplně bezbranná. Když jí dojde síla ,musí si chvíli odpočinout, ale po nějaké době se zotaví, ale pak používá už jen oranžový, protože na černý nemá dostatek síly.


Registrácia postavy - 5.10.2018 20:51