Iné postavy užívateľa: Shiranie Icca de Sinister Kishonikai, Nudite De Star Guardian, Nereus Heltyr de Zereas


avatar
Meno užívateľa Andromeda
Naposledy aktívny 14.1.2022 19:15
Príspevkov 168, zobraziť >


img
- od Ayi


Meno:Andromeda di Earis
Prezývka:Andy, Meddie, Dromeda, Drom
Pohlavie:samica
Vek:Mladý dospelý
Matka:Justice
Otec:Alturieno di Earis
Súrodenci:Adrastea Di Earis, Jai'Ari Jayden Di Earis
Svorka icon Tulák
Postavenie: -
Partner: -
Potomstvo: -


Sladké malé vĺčatko s našuchorenou srsťou. Áno to je Andromeda na prvý pohľad a určite ju takto všetci vnímajú. A prvý dojem v tomto prípade neklame. Snaží sa byť milá na každého, koho stretne. Nerobí jej problém pomôcť nejakému cudzincovi, ak to samozrejme nevadí jej rodičom, hlavne mame. Je to taký jej maznáčik a čo povie mama, to sa musí stať. Preto ju častokrát doprevádza na rôzne miesta, väčšinou tajne za jej chvostom a sleduje, ako sa zachová v rôznych situáciách. Nikdy dlho neobsedí na jednom mieste a ak hľadáte parťáka na všetky možné blbosti, tak je pripravená v pozore. No ak sa jej niečo nepáči, tak je jedno či to je alfa, beta alebo satanov potomok, povie mu to pekne na plnú hubu ako sa vraví. Jediné, čo ju v tomto momente môže zastaviť, je prísny pohľad Justice.


- je veľmi obratná a rýchla, vďaka atletickej postave, ktorú má


Zabudnutie

Andy dokáže vymazať vlkovi všetky spomienky, ktoré sa spájajú s ňou. Robí sa spôsobom, že sa vám zapozerá hlboko do očí a naraz si uvedomíte, že stojíte uprostred lesa celkom sám. A nebudete si pamätať na žiadnu bielu vlčicu. Dokáže to celkom ľahko ovládať i keď sprvu to bude trošku ťažšie. Nevýhoda tejto mágie je, že ju samú občas chytí úplné okno. Ako keď v sims zrušíte akciu.

Tekvica

Ideálna mágia pre vlka vegetariána. Vlkova schopnosť totiž zabezpečuje, že dokáže na každom mieste vyčarovať tekvicu. Klasickú oranžovú tekvicu, ktorá sa používa na vyrezávanie. Jej veľkosť však nemôže presiahnuť výšku daného vlka, inak sa presíli a zomrie.

Registrácia účtu - 23.3.2018 18:18