Iné postavy užívateľa: Nef, Derik, Miser Qurd Sixinty, Emaya


avatar
Meno užívateľa Avable
Naposledy aktívny 30.12.2021 2:04
Príspevkov 532, zobraziť >
DiscordEmm#941
Soundtrack


img

Hungry Avable
img
(Od Matery)


Meno:Avable
Prezývka:Avable
Pohlavie:samica
Vek:Dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Igniská svorka
Postavenie:delta - Magister (A)
Partner:-
Potomstvo:-


Už od malička jsem hodně přátelská, ale zároveň jsem na tohle téma vybíravá. Jen málo povah mi vyhovuje tak, že se s nimi dokážu déle přátelit.Když se hodně naštvu dokážu udělat věci které jsou až přes čáru, což mě mrzí, protože někdy to dělám neoprávněně. Až vychladnu tak o tom hodně přemýšlím a mnohdy zjistím, že je chyba na mé straně. Mám dny, kdy mám špatnou náladu což nedokážu skrotit takže to odnáší i ostatní, ale není to zas tak často. Když mám hlad sním cokoliv, ale doslova, a proto se snažím probouzet brzo a jíst pravidelně v jednu dobu aby nenastala moje hladová chvíle.


Je to už hodně dávno, ale stejně je to pro mě památka na celý život. Když jsem byla malá měla jsem to se svojí vadou nejtěžší. I kvůli tomu, jsem tak rychle odešla od rodiny. Všechna štěňata si hrála. Včetně mě. Ale... Dostala jsem hlad. Bylo to hrozné, jakoby se ze mě zničeho nic stala nějaká obluda. Ublížila jsem mu. Můj malý bráška kvůli mě málem umřel. Teď ani nevím, co s ním je. Jediné co vím, že si sebou nese celoživotní, trvalé následky.


Jsem kříženec tři hovawartů (světlého, hnědého, černého), entlebušskeho salasnickeho psa, belgického ovčáka tervuerena a atlasského horského psa a vlka.
Registrácia účtu - 17.5.2020 21:23