Iné postavy užívateľa: Kiler, Tazzy, Clay, Maxwell


avatar
Meno užívateľa Batdog
Naposledy aktívny 18.1.2022 13:21
Príspevkov 461, zobraziť >
DiscordJessinkaCZ#7815
Webtoyhou.se/12092673.batdog
Soundtrack


img

img

img

img

img

img


Meno:Batdog
Prezývka:Dog
Pohlavie:samec
Vek:Mladý dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Kult
Postavenie:Veštec
Partner:-
Potomstvo:-


Dog byl vždy milý a hodný vlk. Nikdy se na svět nedíval špatně i přes to, že se na něj nedostal zrovna za nejlepších podmínek. Vždy všem rád pomohl a byl nadšená z každé maličkosti a to mu taky zůstalo. Bohužel život si pro něj dále nepřichystal nic dobrého. Jeho laskavost byla věc, které kdejaký vlk mohl zneužít a tak se i dělo. A Dog, nevědom si toho, že jej někdo využívá vždy udělal o co jej kdo požádal. Jenže oči řádně otevřel až po mnohých smrtích svých blízkých či kamarádů. Za svůj život zažil již mnoho smrtí, mnoho vlků které měl Dog rád zemřelo. Jenže až když zemřeli i poslední vlci v Kultu které měl rád, ke kterým vzhlížel, se v něm něco stalo. Dog má pocit, že za vše může on, že ho tímhle nějak sám Hati trestá nebo mu nějak dává znamení. A tím Batdog částečně dospěl. Už se nenechává jen tak manipulovat jinými a snaží si držet odstup od cizích a od vlků kterým nevěří. Méně mluví, a více si dává pozor na to co říká. Změnil se mu zkrátka celý pohled na svět. Už pro něj vše není jen radost a nádhera. Teď se světa bojí. Taky je někdy dost nesvůj na místech kde své kamarády naposledy viděl. Dokonce mívá panické attacky ze vzpomínek na tato místa. Naopak někdy tato místa dokonce vyhledává aby se tak nějak potrestal. Před jinými se vždy snaží chovat dospěle a vážně. Aby nepůsobil slabě. To je totiž to co jej vždy táhlo dolů. Boje však nikdy nevyhledává a rád vše řeší s klidem a diplomaticky. Není totiž hloupý. Jeho pravá povaha se ukáže vždy až když si je jistý, že je sám, a nikdo ho nesleduje. Rád si tak pohraje se sněhem či jen se proletí jak blázen po městě. Nebo s kamarády. To nemá problém se zase přepnout zpátky do své klasické hravé povahy. Později však má výčitky svědomí, že se neudržel a opět způsobil jen problémy. Často ho pak můžete najít jen tiše sedět, s hlavou upřenou směrem k měsíci, kde marně prosí Hatiho o radu. Víra v něj se tímhle vším v něm totiž jen posílila. Věří, že všichni jeho mrtví kamarádi jsou teď s Hatim a že ten se k ně všechny stará. Teď je totiž Hati vše co mu zůstalo. Kult je jeho rodina, která však vypadá jakoby se mu ztrácela před očima.
K vzhledu jde jen říci, že je Dog černý, vysoký, okřídlený vlček. Jeho máma nebyla čistokrevný vlk a možná proto může připomínat spíše psa – odtud taky jeho hravější povaha. I tak však po svém otci zdědil úctyhodnou výšku. Kožíšek má také po otci – hustý a černý. Křídla má netopýří a k jeho tělu jsou poměrně velká kvůli tomu, že se s nimi nenarodil. Na Slunci se doslova pálí, a křídla jsou kvůli tomu potrhaná nebo spíše popálená. Ne však tolik, protože díky své magii je schopný si vše opravit. Pod tmavou srstí má také mnohé jizvy, vždy však skryté, či jen těžko viditelné. Ty má z mnohých pádů jako mladý a z některých špatných nocí. Nosí taky náhrdelník se žlutým srdcem a kožený obojek s nápisem „DOG“, které sehnal v nákupáku. V ocase má taky mnohá peříčka z ulovených ptáků, či která někde našel.


Narodil se na farmě se svojí mámou. Otce nikdy neviděl, ale ví, že je to velký černý vlk tak jako on. Jako jediný z vrhu vypadal jako vlk a ne jako pes a tak ho jeho máma vyhnala. On ji však svoji magií vážně zranil, ale neví jak dopadla, protože raději rychle utekl. Když to zjistil farmář, zbil ho a vyhodil ho pryč. Zraněný se potácel lesem až ho našli vědci. Ti se rozhodli, že na něm vyzkouší pokus. Zmutovali ho s netopýrem a přišili mu křídla. Chtěli ho naučit létat a následně využívat jako hlídacího psa ve vzduchu. Jejich pokus se jim vydařil a ona se naučil létat. Nechtěl s nimi však žít a tak uletěl. Od té doby nemůže na Slunce a žije na území Norestu.


• Když mu lidé přišívali křídla něco se pokazilo a od té doby nemůže na Slunce, protože by se spálil
• Je nadprůměrně velký a má hustou černou srst (vše zdědil po otci)
• Jeho křídla jsou vzhledem k jeho tělu velmi velká a ostny co na nich má vás může vážně zranit nebo dokonce zabít
• Má PTSD (post traumatickou stresovou poruchu) kvůli mnohým kamarádům kteří mu zemřeli, někdy si tohle i vyčítá
• Jeho původní povaha se projevuje jen málokdy, Dog sám ji potlačuje
• Snaží se chovat dospěle a silně před jinými, jelikož jeho hravé chování se mu vždy vymstilo
•Jeho ocas je opravdu silný a i celkem dlouhý – dokáže se jím chytit za větve stromů nebo jiných věcí a viset hlavou dolů jako netopýr, někdy tak může i spát
•Při vypětí emocí se mu lesknou oči rudě
• Narodil se 1. Ledna 2020


Zraňení

Batdogova magie je zranění. Jednoduše dokáže přesunout nebo úplně uzdravit jakékoliv zranění a naopak taky může způsobit zranění pouze pohledem. Chvíli mu trvalo než se v ovládání své magie zdokonalil. Postupem času se ji tak naučil pokusy na krysách, které léčil. Uzdravovat nebo přesouvat větší zranění ho stojí hodně síly a pokud svoji sílu vyčerpá může omdlít a zranení většinou zůstane neuzdravené. Pokud zranění přesouvá (např. Z krku na nohu aby to zranění nebylo tak vážné) ho i vlka, kterému zranění přesouvá to velmi bolí. Proto tuhle část své magie nepoužívá, popř. Ji využije jen v opravdu vážných případech kdy není možné zranění uzdravit a jediná možnost je jej přesunout. Uzdravit může i sám sebe, dokonce mu to jde lépe než uzdravovat kohokoliv jiného. Magii může taky použít na jakémkoliv zvířeti, ne však okamžitě. Vždy potřebuje trénink nebo několik pokusů než se mu to podaří.

Kostlivec

Vlkovi z jednej časti tela odrazu opadá všetka srsť, koža a svalstvo a ostane len holá kosť. Vlk cíti mierne pálenie v týchto miestach a dokonca môže odpadnuté mäso cítiť za zdochlinou. Nuž jedná sa len o optickú ilúziu. V skutočnosti sa nič také nedeje a po pár minútach sa, akoby zázrakom, srsť aj všetko potrebné znovu objaví.

Registrácia účtu - 31.5.2020 10:50