Iné postavy užívateľa: Kiler, Tazzy, Clay, Maxwell


avatar
Meno užívateľa Batdog
Naposledy aktívny 6.12.2021 21:59
Príspevkov 438, zobraziť >
DiscordJessinkaCZ#7815
Webtoyhou.se/12092673.batdog
Soundtrack


img

img

img

img

img

img


Meno:Batdog
Prezývka:Dog
Pohlavie:samec
Vek:Mladý dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Kult
Postavenie:Veštec
Partner:-
Potomstvo:-


Batdog by se dal jednoduše popsat jako černá chlupatá kulička štěstí. Svět vidí, jak by někteří řekli, růžově a pohádkově. On si ale prostě jen užívá svůj život.Na svůj věk velmi chytrý a v některých případech i moudrý. Nic pro něj není lepšího než poznávat nové vlky a ty otravovat hromadou svých otázek. Pozná však kdy už přehání a který vlk si rád povídá a který ne. Je pro každou lumpárnu, tedy pouze pokud tím nijak závažně neporuší pravidla. Nerad by si totiž Hatiho obrátil proti sobě. Miluje když může jakkoliv poradit, pomoct či někoho něco naučit. A taky naopak - každý kdo ho může něco naučit nebo mu odpovědět na pár jeho otázek je pro něj přítel. Jen nedej Hati aby jste byli nevěřící a vešli do města! I přes to, že Dog je ještě vlče, pokusil by se vás jakkoliv vyhnat. I když tenhle vlček vypadá pouze jako velká černá hyperaktivní střela, tak by se i on nejradši jen povaloval nebo odpočíval hlavou dolů pověšený za svůj ocas. Ten má totiž Dog velmi silný a vcelku i dlouhý. Jeho máma nebyla čistokrevný vlk a možná proto může někomu tenhle vlček připomínat spíše psa. I tak však po svém otci zdědil úctyhodnou výšku do které brzy doroste. Kožíšek má také po otci – hustý a černý. Křídla má netopýří a k jeho tělu jsou poměrně velká kvůli tomu, že se s nimi nenarodil. Přišili mu je lidé a něco se při tom pokazilo. Křídla fungují dobře, ale z nějakého důvodu jej pálí Slunce. Kvůli tomu má taky křídla na koncích potrhaná, spíše ohořelá. Taky mu křídla zdobí něco jako ostny, kterými se může skvěle bránit. Očka má žlutá a při silném vypětí emocí se mu rudě zalesknou. Tím, že byl do Kultu přijat v nízkém věku tak v Hatiho věří jako v nic jiného a snaží se udělat vše pro to aby se mu jakkoliv zavděčil.
Vypadá jako velký černý vlk, avšak je i z malé části pes - jeho máma byla vlkopes a jeho táta byl vlk. Má také velká netopýří křídla, která jsou na okrajích trochu potrhaná. Létat umí velmi dobře avšak někdy se přestane soustředit a spadne. Na křídlech má taky něco jako ostny, kterými se chrání vůči nepřátelům. Má žluté oči a když se bojí začnou mu svítit rudou barvou.


Narodil se na farmě se svojí mámou. Otče nikdy neviděl, ale ví, že je to velký černý vlk tak jako on. Jako jediný z vrhu vypadal jako vlk a ne jako pes a tak ho jeho máma vyhnala. On ji však svoji magií vážně zranil, ale neví jak dopadla, protože raději rychle utekl. Když to zjistil farmář, zbil ho a vyhodil ho pryč. Zraněný se potácel lesem až ho našli vědci. Ti se rozhodli, že na něm vyzkouší pokus. Zmutovali ho s netopýrem a přišili mu křídla. Chtěli ho naučit létat a následně využívat jako hlídacího psa ve vzduchu. Jejich pokus se jim vydařil a ona se naučil létat. Nechtěl s nimi však žít a tak uletěl. Od té doby nemůže na Slunce a žije na území Norestu.


• Když mu lidé přišívali křídla něco se pokazilo a od té doby nemůže na Slunce, protože by se spálil
• Je nadprůměrně velký a má hustou černou srst (vše zdědil po otci)
• Jeho křídla jsou vzhledem k jeho tělu velmi velká a ostny co na nich má vás může vážně zranit nebo dokonce zabít
• Pokud ho vystrašíte, nejspíše se nebude hned bránit, ale omylem na vás zaútočí svojí magií - tu se však postupem času naučí ovládat
•Jeho ocas je opravdu silný a i celkem dlouhý – dokáže se jím chytit za větve stromů nebo jiných věcí a viset hlavou dolů jako netopýr, někdy tak může i spát
•Při vypětí emocí se mu lesknou oči rudě@br>• Narodil se 1. Ledna 2020


Zraňení

- dokáže přesunout nebo úplně uzdravit jakékoliv zranění
- naopak taky může způsobit zranění pouze pohledem
-svoji magii neumí úplně ovládat a může se stát že vás omylem poškrábe nebo zrání bez toho aby to chtěl
- uzdravovat nebo přesouvat větší zranění ho stojí hodně síly a pokud svoji sílu vyčerpá může omdlít
- pokud zranění přesouvá (např. Z krku na nohu aby to zranění nebylo tak vážné) ho i vlka, kterému zranění přesouvá to velmi bolí.

Kostlivec

Vlkovi z jednej časti tela odrazu opadá všetka srsť, koža a svalstvo a ostane len holá kosť. Vlk cíti mierne pálenie v týchto miestach a dokonca môže odpadnuté mäso cítiť za zdochlinou. Nuž jedná sa len o optickú ilúziu. V skutočnosti sa nič také nedeje a po pár minútach sa, akoby zázrakom, srsť aj všetko potrebné znovu objaví.

Registrácia účtu - 31.5.2020 10:50