Štvrtá postava užívateľa Kiler


avatar
Meno užívateľa Clay
Naposledy aktívny 7.5.2022 1:16
Príspevkov 282, zobraziť >
DiscordJessinkaCZ#7815
Soundtrack


img
img


Meno:Clay Aster Heather De Sinister Kishonikai
Prezývka:Clay, Heather, Astra
Pohlavie: Samica
Vek:dospievajúci
Matka:Shiranie Icca de Sinister Kishonikai
Otec: Morgan
Súrodenci:Kardanisis, Klematis,
Svorka icon Igniská svorka
Postavenie: theta
Partner:-
Potomstvo:-


Je to takový smíšek a ať už je její okolí jakékoliv, ať už je vychovávaná kýmkoliv a ať si jí říká kdokoliv co chce, je se schopna téměř v každé situaci usmívat a stojí si na tom svém místě a názoru. Vrhá se do všeho po hlavě, tedy do všeho, co v ní vzbuzuje tu pozitivní energii. Ovšem je to i poněkud strašpytel, a někdy se bojí říct svůj názor. Stačí ji o něco poprosit a ihned se postaví na všechny čtyři s ocasem prudce mávajícím ze strany na stranu a natěšeným výrazem. Není však hloupá aby dělala pro každého všechno, nejdříve vlkovi musí věřit. Je to ale vychytralá potvůrka a pokud opravdu chcete aby něco udělala nejlepší je jí za to něco slíbit. Někdy dokáže býti i dost drzá. Dokáže se nadchnout z úplné blbosti. Je i hodně roztomilá a jejím psím očím málo kdo odolá. Je však také silná a v boji dokáže být opravdu dobrá, ale tato vlastnost je u ní v podstatě často i k ničemu, protože se do bojů nevrhá, neprahne po nich a právě naopak. Jestliže se dostane do sporu, což je v jejím případě skoro nemožné, snaží se z něj dostat spíše slovy. Je hravá a miluje kytičky. Dá se říct, že má před očima jen duhu. No i přes tuto její pozitivní naladěnost to nepřehání. Většinou je to takové trdlo jen před těmi, kterým věří a zná je. Je dosti ostražité, jestliže se jedná o cizího vlka. Snaží se s cizími spřátelit a najít si co nejvíce vlků, kterým by mohla důvěřovat. Jen bohužel všichni nejsou takoví. Pro svoji rodinu všechno... samozřejmě. Tohle trdlo si bude chránit co je její a má to ráda, od kytiček až po své blízké. Clay totiž miluje kytičky. Velmi dobře se v nich vyzná a ráda se jen tak prochází po louce a obdivuje květiny kolem.


• Clay se skvěle vyzná v květinách
• Kvůli svojí magii za sebou nechává otisky svých polštářků ve vysušených rostlinách
• Je to taková huňatá kulička
• Hrozně se bojí vody a jen někdy zvládne svůj strach překonat
• Po útoku vlčky Avable kulhá na pravou zadní tlapku a pod svojí huňatou srstí jsou vidět drobné jizvy pokud se dobře podíváte
• Jizvy jí jdou vidět jen když se na to opravdu soustředíte, protože po útoku jí je bratr uzdravil


Vysušovanie


Clayina magie spočívá v tom, že svými polštářky vysušuje květiny. Může kontrolovat intenzitu vysoušení, ale nemůže to nikdy plně zastavit což způsobuje, že za sebou nechává otisky svých pacek ve vysušených rostlinách. Podle toho jak dlouho na rostlině Clay stála se rostlina znovu zregeneruje. Např. Pokud na rostlinu jen šlápla tak rostlina bude do deseti minut znovu zelená… Je i malá pravděpodobnost, že dotekem dehydratuje vlka či jiné zvíře. Čím menší zvíře je, tím je větší pravděpodobnost toho, že jej Clay dehydratuje. Pokud je zvíře větší než Clay není možné aby ho dehydratovala. Clay takto získává vodu (ovšem pouze z rostlin) takže nemusí tolik pít.
Jaskyňa Clay
Registrácia účtu - 1.3.2021 21:01