Druhá postava užívateľa Matery


avatar
Meno užívateľa Hailey
Naposledy aktívny 20.6.2022 20:34
Príspevkov 215, zobraziť >
Discordjsem_MATERY!#9055
Soundtrack


img
Chibi od @mrs.upshur#9946

img
Obrázek od discord: @Lu BlueShitXStoneXPsychoSpider

VZTAHY S JINÝMI VLKY:
Kiler-silně záporný
Batdog-silně záporný
Avable-záporný
Tyja-záporný
Null-záporný
Tiago-záporný
Stadley-záporný
Cirill-záporný
Hakon-zatím záporný
Fiorina-záporný
Icee-záporný
Lennei-neutrální
Snowy-neutrální-záporný
Lusy-asi neutrální
Luna-asi neutrální
(zbytek zatím moc nepoznala)

img
Od ig @erynnyres


Meno:Hailey
Prezývka:-
Pohlavie:samica
Vek:Mladý dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Tulák
Postavenie:-
Partner:-
Potomstvo:-


Šedá vlčice s nahnědlými oušky a tlapkami. Je velmi drobná a vyhublá. Její poloslepé oči jsou bílošedé a má pouze půlku jazyka po boji s vlkem. Ve tváři má neustále úsměv a na první pohled vypadá spíše jako nějaký bláznivý vlk. Je občas hodně nepříčetná a ráda sama. Místo ocasu má jen pahýlek. Je většinou hodně ustrašená až agresivní. Je to dobrá lovkyně. Má výraznou jizvu na levé přední pacce a na všech nohách pouze tři prsty. Byla vychována pro kanibalství a tak je velká pravděpodobnost, že po vlku ihned zaútočí s úmyslem ho ulovit. Nerada zdraví, je to pro ni, jako by se někoho ptala, jestli je to kluk nebo holka. Sama sebe se často ptá, proč je potřeba zdravit a říkat vlkům své jméno. Je to pro ni zbytečné, avšak ve většině případů to udělá. Vlk v ní může vidět pořád jen štěstí, to je ale jen klam, protože se narodila s jakousi poruchou svalstva okolo tlamy a stále se usmívá. Ve skutečnosti je to jen znechucenost a zmatek v jejích očích. Plno vlků si ji také může pamatovat jen jako blázna s vyceněnými tesáky. Když už se s někým zapovídá, tedy tak jak to bere ona, loučí se nejčastěji útěkem. Neví jak konverzaci ukončit, také jak by mohla. Přes své dětství mluvila jen s vlky, kteří zemřeli a ona je musela sníst, jinak by sama zemřela. Proto asi také moc nemá ráda nové vlky, vyvolává to v ní jakýsi nepříjemný pocit. Vlastně je zázrakem, když se na někoho nenuceně usměje. Její rodina a původ ji nijak nezajímá, spíše by se obrátila sama na sebe. Jestliže se nějakému vlku s ní podaří spřátelit, nedá se říct, že by mu byla zrovna nějak moc věrná, ale dokáže být hodná a také dokáže někoho bránit, když chce. Jestli se mají zmínit štěňata, tak ta z hloubi duše nenávidí. V přítomnosti s nimi je nejistá, jako když člověk nutí psa aby se přátelil s králíkem. Bere je v podstatě někdy i jako kořist. Jsou pro ni příliž nepotřební a kdyby něco takového porodila, je dost možno, že by je všechny ihned zabila.


Své dětství prožila skoro bez potravy a vody v tmavém uzamčeném domě se svýma dvouma sourozenci kteří pak zemřeli na hlad.

Tieň

Nie, nejedná sa o ovládanie tieňov, tu sa jedná o tieň, ktorý patrí danému vlkovi. Ak vlk ovláda túto mágiu, jeho tieň sa dokáže pohybovať nezávisle od neho ako vlka samotného. Dokáže však vnímať len svetlo o tmu, teda na špehovanie nie je príliš dobrý, no na vystrašenie priateľa, žiadny problém.


Registrácia účtu - 24.5.2020 20:45