Ďalšie postavy užívateľa: Batdog, Clay, Maxwell, Norek


avatar
Meno užívateľa Kiler
Naposledy aktívny 6.8.2022 19:33
Príspevkov 626, zobraziť >
DiscordJessinkaCZ#7815
Webtoyhou.se/12091765.kiler-jessie
Soundtrack


☆Kiler prosím s jedním L☆
img
Well, thats what I said, but maybe its the fact that I detest
This obsession with myself that leaves a mess inside my head
Oh shit, Im doing it again, repelling any potential friend
Revealing my innate ability to never fully comprehend
Anything bigger than myself, but in the end I still pretend
Condescending anyone polite enough to choose to misspend their time
Watching me as I achieve my secret social mission
To drain people with my boring stories and opinions
To see the bigger picture takes intelligence and wisdom
But I wont see nothing more with just myself in my vision
~privately owned spiral galaxy - crywank

Povaha neni aktualni, bude nova lol


Meno:Kiler
Prezývka:Kilka, Kil
Pohlavie:samica
Vek:dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Tulák
Postavenie:-
Partner:-
Potomstvo:-


Kiler je poměrně malá vlčice šedé barvy. Na hlavě, předních tlapkách a na ocase má červené skvrny. Je velká asi jako labrador no to je nejspíše jediná společná věc s tímhle psem. Na předních tlapkách má šest prstů a na zadních pět. Její rodiče byli z části psi, ale z větší části byli vlci. Proto i Kiler má hodně srsti jako vlk a ne jako pes.Její minulost ji hodně poznamenala, ale taky díky všemu co prožila přišla na svoji zvláštnost – alergii na cizí psí nebo vlčí krev. Funguje to tak, že když Kiler ucítí psí nebo vlčí krev totálně zešílí a začne se vrhat na vše co bude kolem ní. Nezáleží na tom jak velký je vlk nebo kolik má Kiler síly, prostě se na něj vrhne a bojuje dokud jeden z nich nezemře. Pokud je té krve na ni moc nebo ji dlouho neměla, změní se na Badhalf Kiler – ta je celá černá s rudě zářícíma očima. Kape z ní nějaká černá jakoby tekutina a má obrovskou sílu. Badhalf Kiler taky nemá žádné jizvy ani potrhané ucho. Zpátky se změní jen tak, že z ní všechna cizí krev vyprchá (funguje to podobně jako s alkoholem u lidí) nebo pokud se najde vlk na kterém jí opravdu záleží a byl “vyvolený“. Takovému vlku totiž Kiler ani Badhalf Kiler neublíží. Kvůli svojí alergii nemůže ani ostatním čistit rány nebo třeba vlčata. Její vlastní krev jí však nevadí.Aby odčinila své hříchy snaží se být na všechny ostatní vlky hodná. Je přátelská a milá. Velmi dobře loví a bojuje. Své kamarády a blízké miluje nadevše. Největší úctu má však k vlčatům a k těhotným vlčicím. Kdyby někomu takovému ublížila, upadla by do těžkých depresí. Takhle vznikly její jizvy – nemá je z boje, ale udělala si je sama když omylem zabila vlče. Pokud je Kiler až moc dlouho bez vlčí nebo psí krve, přestane se ovládat. Většinou prvního vlka kterého najde napadne a pokusí se ho zabít. Svého činu potom lituje. Je poměrně dost chytrá a očekává, že i její okolí se bude chovat alespoň při nejmenším normálně.Má své vlastní náboženství – uctívá Velkou Loveckou smečku a psa krve. Jsou to její největší bohové a vídá je ve snech kde jí radí co udělat nebo ji varují před nebezpečím.


Kiler se narodila u lidí avšak nešťastnou náhodou se ztratila. Musela nějakou dobou žít sama, než jo našel člověk jménem Hall. Ten si ji vzal a využil ji na psí zápasy. Dařilo se jí hlavně, protože má zvláštní alergii na psí a vlčí krev - když ucítí cizí krev tak se neovládne a snaží se zabít vše kolem sebe. Jediný pes, kterého by nikdy nezabila byl Xerro. Ten však zemřel a ona se rozhodla odejít. Byla ale velmi smutná a sama si udělala jizvy co má na pravé straně těla. Dostala se do jedné vlčí smečky, kde ji ale odsuzovali, protože byla na půl pes. Její smečku však zničili lidé a ona byla nejspíše jediná, která přežila. Začala sama cestovat a došla až sem do Norestu.


• Na předních tlapkách má šest prstů a na zadních pět, také dokáže “zavřít“ uši tak aby jí tam netekla voda nebo aby se tam nedostali nějaké kamínky a hlína, hlavu umí ohnout tak, že se čelem dotýká zad, (to vše zdědila to po své matce)
• Je napůl vlk a na půl pes proto je tak malá
• Má zvláštní alergii na psí a vlčí krev (když ji ucítí, bude se snažit zabít vše kolem sebe), při delším působení krve se změní na Badhalf Kiler která je celá černá s rudýma očima (uklidní se až po nějaké době až to z ní vyprchá – něco jako alkohol u lidí)
• Bojí se výšek
• Miluje ovoce


Pokud na Kiler působí až moc cizí krve, působí na ni až moc dlouho nebo ji dlouho neměla, změní se na Badhalf Kiler. Ta je celá černá s červenýma očima a snaží se zabít všechno ve svojí blízkosti. Kape z ní nějaká tekutina, která za sebou nechává černou stopu. Zpátky se změní až když to z ní vyprchá (něco jako alkohol u lidí). Se svojí magií se nejspíše narodila a projevila se u ní až později nebo v časech kdy cestovala jí ji “daroval“ nějaký vlk, no ona si myslí, že to je dar od bohů. Proto ji nevnímá ani jako magii. Pořádně se začala projevovat až když přišla do Norestu.

Pavúky

Z vlkovej srsti môžu občas vypadávať živé pavúky. Veľkosť pavúkov sa pohybuje okolo pár centimetrov, žiadne 10 cm obri. Vlka to však v srsti strašne šteklí, až kým sa pavúk nedostane von.

Registrácia účtu - 12.5.2020 12:28