Iné postavy užívateľa: Nadezhda, Machiavelli Falcone y Gracewood, Raziel de Sinister,Moses, Persephone Heltyr de Zereas


avatar
Meno užívateľa Leon
Naposledy aktívny 30.12.2020 18:08
Príspevkov 481, zobraziť >


×××
what a goner. rip.
×××


Meno:Leon Niagar de Roses Rayver
Prezývka:Našeptávač, Lei
Pohlavie:samec
Vek:starší
Matka:Lynn Laisy Rose
Otec:Faust Naelana Miraq
Súrodenci: Lyndaell Slidey Rayver, Gabriel Slidey Rayver
Svorka icon Nihilská svorka
Postavenie:vojvoda
Partner:-
Potomstvo:Eliot Niagar de Roses Rayver, Lloyd Niagar de Roses Rayver, Sicvinia Clara De Star Guardian, Aida De Star Guardian, Nudita De Star Guardian, Pascha de Roses Rayver, Zirael De Star Guardian, Icelius z rodu Věčných lovců


Tichý. Toto slovo bych mohla opakovat, ale nikdy by mi ho nikdo nedokázal vzít. Vypadá to možná tak, že on je spíše ten, co se na začátku stydí a pak se rozpovídá jako největší borec, ale ve skutečnosti je to naopak. Chvíli se s Vámi dokáže v pohodě bavit, no později má nutkání rozeběhnout se co nejdále, a do bezpečné zóny, kde si je jist že je sám. Od dob kdy ztratil vidění barev, se jeho duše ještě více rozpadla a nyní je tedy naprosto zmatený, věčně dezorientovaný a obecně omámený novým územím. Nikdy nebyl schopen si rychle zvykat, takže pokud se máte stát jeho společníkem, nečekejte velké nadšení. Taktéž Vás varuji - Ne vždy je tento tvor v pořádku, a dokáže Vás proto dost děsit nejen svým pohledem, nebo mluvením ze spaní. Většinou se u prvních setkání chová až přehnaně mile a plaše, ale vidu, on takový je. Společnost moc nevyhledává jelikož je to jich delší doba kdy v některé byl, a zapadal do ní. Takže zde jde většinou o to, jestli mu padnete do oka. Ne že by byl zrovna vybíravý s kým se bude bavit, ale s dospělými vlky a nebo vlčicemi se bavit dokáže jen chvíli. Když byl teenager, byl sice docela veselý a přátelský, ale od těchto dob se hodně změnil. Jako menší byl i více agresivnější, ale tyto vzpomínky nadobro uzamknul společně s minulostí ve své hlavě, a nehodlá ji okusit světlo světla. Docela rád se i prochází, a miluje své noční vycházky vstříc územím. Nikdy mu tma nevadila, díky ní ze sebe dostal i všechny ty emoce, které skrýval před vlky které považuje za jiné. Za nepřátele jeho srdce. Občas si i zazpívá, ale to dělá většinou, i když to moc vlků netuší, z čiré zoufalosti. Poloostrov ho za ten rok dokázal změnit k něčemu, co by vlastně ani nečekal. Změnil mu jak duši, tak srdce. Začal se chovat naprosto jinak, i když změny byly nepatrné a pomalé. Vlci, co ho mohou nyní potkávat, Ty, které tedy nezná se ho občas mohou i zaleknout, ale to jim nepokládá za vinu. Spíše ho dráždí svými otázky, kupříkladu jak se jmenuje nebo jakou má magii. Jednoduše si je k tělu nechce pouštět tak moc, aby to pro něj již nebyla hranice. Když Vám, ovšem bude chtít jakkoliv poděkovat, a bude Vás znát nebo se Vám bude jednoduše chtít odvděčit, dá Vám růži klidně i přes to, jakou k Vám ve skutečnosti cítí bolest nebo strach. Občas Vám i jen tak mimochodem řekne něco o sobě, no ne vždy to bývá pravda, a pravděpodobně ho pak budete chtít umučit. No to nemusíte, stačí že jeho bolest se navyšuje na každém kroku.


Měňavec

- Tato magie sahá až někde k mytologickým tvorům, její historie je sice velice stará, ale populace, která tuto magii přechovávala, velice malá. Je mizivá šance, že se předá na novou generaci, jelikož vlk s touto magií ji může pouze předat, nikoliv zdědit. Ovšem tento proces je mučivě bolestivý a je velká pravděpodobnost že u toho vlk, který magii předává, zemře. To by ještě nebylo to smutné, protože kdyby přežil, měl by na doživotí jizvu tam, kde měl dříve označení Měňavce. Jednoduše se jedné o jakési 'okopírování' magie druhého. Vždy, když vlk použije magii, automaticky se přenese i na Leona /Nepočítaje požehnání, nebo uměle vytvořené lidmi/. Jednou, někdy i dvakrát týdně je den kdy jste bez magie. Tento den se projevuje silnými bolestmi hlavy, které se vyléčit nedají, častým uvažováním o smrti a dezorientaci. Nevýhodami pak jsou magie, při kterých vlk používá základní elementy /Voda, Oheň, Vítr, Země/. Způsobí to majiteli této magie bolesti těla, nespavost a většinou i křeče. Výhodami této magie je snad jen a pouze to, že pokud získáte magii v boji, a vlk na Vás jeho magií zaútočit, no vy ji budete mít, nebudou se na Vás stahovat žádné účinky.


Registrácia účtu - 7.7.2017 16:04