Iné postavy užívateľa: Avable, Derik, Miser Qurd Sixinty, Emaya


avatar
Meno užívateľa Nef
Naposledy aktívny 6.10.2021 17:26
Príspevkov 231, zobraziť >
DiscordEmm#941
Soundtrack


img
(Od Matery)

Angry Nef
img


Meno:Nef
Prezývka:N37
Pohlavie:samec
Vek:dospelý
Matka:Neznáma
Otec:Neznámy
Súrodenci:-
Svorka icon Tulák
Postavenie:-
Partner:-
Potomstvo:-


Absolutně nevnímá strach, protože mu z mozku odebrali buňky strachu. Své ostatní emoce dává ale velice výrazně na jevo. Je dosti zbrklý a rozhodně není milý. Právě naopak. Je drzý a ve většině i protivný. Má rád společnost, se kterou zažije nějaký adrenalin ovšem musí být na bezpečné úrovni. Po své minulosti si dává pozor. Ale zároveň si chce užívat svobodu, kterou velmi dlouho neměl. Někdy je těžké, najít nějakou takovou zábavu. Proto je problém v tom, že nenávidí nudu. Začíná z ní tak trochu vyšilovat a vymýšlet naprosté hlouposti. Díky své minulosti není fyzicky citlivý. Žádný škrábanes nebo naraženina ho nezastaví. Ve svém životě zažil mnohem horší bolest a jelikož neměl na výběr, tak si i docela zvyknul. Ale na tu psychickou bolest je právě naopak až moc citlivý. Když si z něj dělá legraci ohledně jeho minulosti, nemusí to zkousnout. To nejhorší ponížení je pro něj když mu někdo z legrace řekne N37!


Byl v tajné klinyce, kde dělaly pokusy na vlkách. Už od štěněte byl týrán. Odnesl si z ní jizvu na hlavě, kterou se dostávali až k mozku, vyrvaný polštářek a odebranou kůži z boku. To ještě nemluvím o tom, že zkoušeli, jak dlouho vydrží bez jídla. Jeho vyhublá postava mu tak nějak zůstala. Všechny pokusy prováděly za ně celkové anestezie. Jeho útěk se povedl hlavně kvůli jeho magii.


Při útěku z oné kliniky zabil dva lidi. Jeho jméno, které mu bylo přiřazeno je N37, které si po svém útěku změnil na Nef. Všechna zranění má na levé straně, protože na té pravé ležel. Už jako štěně ho namazali nějakou látkou a do půlky těla namočili do tmavší barvy, aby věděli, jestli se barva udrží, ale zapomněli natřít konec ocasu... Nef je vykastrovaný


Zlý pohled


Když se naštve a zadívá se vám hluboko do očí, vyvolá vám horečku. Tuhle magii se snaží nepoužívat, protože ví jaké to je trpět, ale když vybuchne, tak se mu to vymkne kontrole.

Kostlivec

Vlkovi z jednej časti tela odrazu opadá všetka srsť, koža a svalstvo a ostane len holá kosť. Vlk cíti mierne pálenie v týchto miestach a dokonca môže odpadnuté mäso cítiť za zdochlinou. Nuž jedná sa len o optickú ilúziu. V skutočnosti sa nič také nedeje a po pár minútach sa, akoby zázrakom, srsť aj všetko potrebné znovu objaví.


Registrácia účtu - 7.8.2020 0:05