Šiesta postava užívateľa Avable


avatar
Meno užívateľa Rivera
Naposledy aktívny 23.2.2022 18:58
Príspevkov 14, zobraziť >
DiscordThe Emm#9041
Soundtrack


img
od Kiler

Sis ;3
img
od Matery


Meno:Rivera Falcone y Gracewood
Prezývka:Rivi, River
Pohlavie:samica
Vek:šteňa
Matka:Nudita De Star Guardian
Otec:Machiavelli Falcone y Gracewood
Súrodenci:Voltaire Falcone y Gracewood
Svorka icon Nihilská svorka
Postavenie:princezná
Partner:-
Potomstvo:-


Rivera je vyloženě ten extrovertní, hlučný, ukecaný typ, který prostě nelze přehlédnout. Je docela žárlivá s čímž souvisí, že nerada někoho pouští před sebe. Taky je trochu panovačná a za každou cenu musí prosadit svůj názor. A v tomhle ohledu nemá potřebu se nějak přetvařovat, i když si je vědoma toho, že právě kvůli těmhle vlastnostem nezvládne vyjít z některými typy vlků. Ovšem když má motivaci, dokáže se úplně přenastavit a kamaráda si udělat úplně z kohokoliv. Neumí prohrávat, takže jsou pro ni takové situace špatně zvládnutelné. Inu naštěstí se do takových ani moc nedostává. Z jiného úhlu hlediska je to přátelská vlčice, plná empatie a pozitivního myšlením. Většinou se se všemi snaží co nejlépe vycházet, ale když to nejde, vnucovat se taky nebude. Každopádně se dá popsat jako dobrý diplomat a přirozený vůdce s vysokými ambicemi. Rychle se učí, což je pro ni v téhle branži samozřejmě výhoda... je velice temperamentní. Nevydrží chvíli na místě. Pořád potřebuje zaměstnávat jak tělo, tak mozek.


rpí nočními můrami, spánkovými paralýzami, nočními běsy a náměsíčností. Ovšem vše, co se odehraje v těchto stavech zapomene hned po probuzení. Jediné, co zůstane, je ten nepříjemný pocit ale žádné konkrétní jevy, co tam zažije jí v paměti nezůstanou.


Polární záře

Po západu slunce z ní začne vyzařovat magické barevné světlo, podobné polární záři. Tuto magii Rivera neumí ovládat, proto se to děje vždy když se někde pohybuje po setmění. Ovšem když usne, záře ustane.Registrácia účtu - 13.10.2021 22:24