Iné postavy užívateľa: Loki, Celestine Seagull Scaire


avatar
Meno užívateľa Talaf
Naposledy aktívny 8.8.2020 13:20
Príspevkov 268, zobraziť >
DiscordTuška#8309
Soundtrack


good girl
img
(pro ty, kdo siv neznají: popis postavy je zastaralý - HODNĚ ZASTARALÝ, pracuje se na novém)
Prozatím - Sivory je postarší vlčice, která zapomněla vlastní minulost. Je bývalá alfa Nihilu a matka tří dětí, nic z toho si ale nepamatuje. Spásu a nový život nachází v kultu. Ačkoli dřív bývala velmi milá a mírumilovná vlčice, některé její povahové rysy trochu zhrubly, věří v Hatiho a je pro něj schopná i bojovat a rvát se.

img


Meno:Sivory Kyofu To Kyoki Falcone
Prezývka:Siv, Sivi
Pohlavie:Samica
Vek:Dospelý
Matka:
Otec:Kain Kom De La Marcia, Valentine Kyoki to Kyofu Falcone
Súrodenci: Aurae Ruelle Kom de la Marcia, Nikolai Kom de la Marcia
Svorka icon Kult
Postavenie:Veriaci
Partner:-
Potomstvo:Coraline Kom de la Marcia, Machiavelli Falcone y Gracewood, Azueén


Ač na první pohled je Sivory ještě velmi mladá, vnitřně už patří téměř k dospělým jedincům smečky. Od mala se její povaha ovšem skoro nezměnila. Stále je nesmírně zvědavá, a i přes velký respekt k řádu a pravidlům občas neodolá své touze po zkoumání a objevování. Pár slovy by se ale až na pár výchylek dala označit jako vzorná a rozumná. Miluje svou rodinu i celou smečku, v navazování známostí se snaží být opatrná, ale neuzavírá se jim. Potíž je její nezkušenost, kvůli které se dostává někdy do pěkných problémů. S ostatními vlky dokáže poměrně dobře komunikovat, protože už odmala byla zvídavá a stále musela mít někoho po svém boku, jinak si připadala jako nechráněná. Po Vallovi zdědila nedůvěřivost a někdy až přílišnou opatrnost a vážnost. Když je ale v pohodě a s lidmi, které zná, dokáže se chovat jak malé vlče – bezstarostně a bez zábran. Za uchem občas nosí květinu, takovou, jakou jí tam kdysi dal Boris. V poslední době ji všude doprovází malá hnědá myška. Na první pohled roztomilá, ale ostré zoubky vám rychle ukáží sílu.


Sivory se narodila Vallovi a Kainovi v malé noře na starém Nihilském poloostrově, kde strávila svůj první více jak půlrok života jako členka Darwenovy smečky. Poté byla ale proti své vůli přemístěna s částí vlků (a pouze jedním ze svých otců – Valentinem) na nové území do údolí Havir, kde se její otec stává alfou smečky. Dlouho se drží na žádost Valla uvnitř území Nihilské svorky, ale po setkání s cizím tulákem Boranisem se vydává na další schůzku s tímto záhadným vlkem. Boris ji vzal do hor, kde se velmi sblížili. Poté kvůli Sivory Boris i nakrátko vstoupil do smečky, tam ovšem dlouho nevydržel a brzy opět odešel. Krátce na to Sivory zjišťuje, že právě s Boranisem čeká potomstvo.


Gravitácia - Zjednodušeně řečeno ze sebe umí udělat zdroj gravitačního pole - přitáhnout k sobě jakékoli předměty. Druhá možnost její magie je umění naopak rušit gravitační působení země. Většinou se to vztahuje pouze na ni, na jiná tělesa vliv nemá. Ovšem může například chodit hlavou dolů nebo kolmo vzhůru a jednoduše se dostane tam, kde by jiný vlk už dávno spadl.


Registrácia postavy - 9.1.2017 20:24