Iné postavy užívateľa: Delailah, Becky, Abeille


avatar
Meno užívateľa Corey
Naposledy aktívny 16.1.2022 19:46
Príspevkov 101, zobraziť >
Webtoyhou.se/10788924.corey


Bellana - prepadlisko
Maxwell - horúce pramene
Nicolas - prameň rieky
Maxwell - Horská lúka
Arxi - Východné hory
Bellana - Hraničný les
Patch - Zelený les
Mike - Klenovské kopce
img


Meno:Corey Falcone y Gracewood
Prezývka:Cori
Pohlavie:samec
Vek:šteňa
Matka:Delailah
Otec:Azueén
Súrodenci:Maxwell Falcone y Gracewood, Valetine II Falcone y Gracewood
Svorka icon Nihilská svorka
Postavenie:knieža
Partner:-
Potomstvo:-


Ako vĺča Corey slovo ,,strach“ nemá v slovníku alebo by sa dalo lepšie tiež povedať, že v tomto veku mu príroda veľa pudu sebazáchovy nenadelila. Zatiaľ čo ostatné vĺčatá sa schovajú za rodiča pri náznaku nebezpečenstva alebo obozretne zachovajú vzdialenosť, on si veselo pôjde k tomu naproti. Čo ho často dostáva do nebezpečných situácii a rodičia ho tak musia mať skoro neustále na očiach, rovnako aj z dôvodu jeho neobvykle veľkej energie a najmä zvedavosti, ktorá vie často premeniť aj obyčajný lesknúci sa kameň na poklad, ku ktorému sa musí hneď dostať. Bežne tak nablízku môžte počuť jeho hlasné dupanie, na ktoré si budete musieť zvyknúť alebo presunúť sa niekde inde, inak sa nevyspíte. Niežeby vám to robil naschvál, on si skrátka neuvedomuje s akou “elegantnosťou“ sa pohybuje po okolí.
Vo veku, keď už ostatné vĺčatá začínajú viac rozprávať, Corey zostáva poväčšine tichý. Niežeby mu učenie sa reči robilo nejaký problém, no z nejakého dôvodu skrátka veľmi nerozpráva. Práve kvôli tomu často u ostatných vyvolá domienku, že je nemý. Namiesto toho sa vyjadruje prostredníctvom gestiev a reči tela, takže nejakú veľkú komunikáciu s ním nedosiahnete, ak na to nie ste zvyknutý. Je však omnoho lepší poslúchač, lebo celkom ľahko získate jeho pozornosť a bude na vás uprene zízať, čo dokáže niektorých vlkov znervózniť. Ťažko však povedať, kedy vlastne rozumie čo mu rozprávate.
Kvôli jeho výzoru si ho bežne vlci mýlia za samicu za čo sa mu často cudzie vĺčatá v jeho veku posmievajú, z čoho sa pravdepodobne v dospievajúcom veku začala vyvíjať jeho sociálna úzkosť.


Rastliny

Corey vie nechať rastliny vyrásť smerom, ktorý on chce. Ku príkladu vie nimi nechať obviazať vlkovi nohy a dostať tak čas na útek či na obranu. Neberie mu to ani nejako energie, no nevýhoda je v tom, že trvá niekoľko sekúnd než rastliny začnú rásť a vyžaduje to sústredenie, ktoré je v nebezpečných situácii ľahko prelomiteľné. Ak sa rast rastlín preruší, znova teda potrvá niekoľko sekúnd než začnú rásť. Jeho mágia je tiež obmedzená prostredím - rastliny musia mať korene v zemi, aby ich mohol nechať vyrásť a tiež musia byť v jeho blízkom okruhu. Kvety zo srsti mu rastú kvôli jeho mágii.Registrácia účtu - 14.10.2021 8:37