Iné postavy užívateľa: Shiranie Icca de Sinister Kishonikai, Nudita de Star Guardian, Andromeda Di Earis


avatar
Meno užívateľa Nereus
Naposledy aktívny 2.1.2022 14:17
Príspevkov 109, zobraziť >


img

img

One day I will lead them all.

img


Meno:Nereus Lucas Heltyr de Zereas
Prezývka:Nero, Luca
Pohlavie:samec
Vek:mladý dospelý
Matka:Justice
Otec:Zoro Heltyr de Zereas
Súrodenci:Gaia Heltyr de Zereas,Persephone Heltyr de Zereas, Verdandi Heltyr de Zereas
Svorka icon Igniská svorka
Postavenie:sigma
Partner:-
Potomstvo:-


Malá čierna chlpatá guľa, na prvý pohľad neškodná. No v šteňacom veku by to možno mohla byť jeho presná charakteristika. Malý vlk, ktorý objavuje svet a jeho tajné zákutia. Lenže povaha sa nezaprie a to hlavne z otcovej strany. Už ako malý sa prejavuje ako veľmi silná osobnosť, rozumu však zatiaľ ešte veľa nepobral. Koná príliš impulzívne a vzhľadom na to, že mu v žilách prúdi vriaca krv, je to tá najhoršia možná kombinácia. Nerád poslúcha ostatných a už vôbec nie svojich rodičov. Síce k nim chová istú dávku rešpektu, svojho otca v láske príliš nemá. Vlastne, nemá v láske takmer nikoho. Svoje sestry nenávidí najviac ako to len ide, možno aj preto, že ony sú tri a on je len jeden zástupca svojho pohlavia. Aj to dáva za vinu svojmu otcovi, rovnako ako aj matke. Jediný dôvod, prečo ich trpí je ušľachtilosť, ktorú má vďaka rodu, ktorý nesú. Preto ich matku považuje skôr za nutný prostriedok. No tieto názory sa mu formujú až v dospievajúcom veku, ako bude postupne učený všetkým veciam, ktoré robia z Heltyra Heltyra. Dá sa povedať, že trpí miernou obsesiou na svoj rod a nemá problém niekomu povedať, čo si o ňom myslí. Základom manipulácie s ostatnými sa však učí už v rannom veku. Pozoruje a vyhodnocuje správanie svojich súrodencov ako aj členov svorky a aj napriek tomu, že má ešte mladý rozum, jeho pamäť slúži perfektne. Preto nie je práve výhodné poštvať si ho proti sebe. Možno je teraz malé vĺča, no ako vyrastie, určite sa vlk dočká svojej pomsty.
Pri prvom stretnutí s ním by ste ho najradšej zabili, rovnako ako on vás. Ste predsa nepodstatný vlk bez významného rodu. To je dôvod prečo zabíja skôr samcov ako samice. Vlčice totiž berie ako nástroj na výrobu ďalšej generácie urodzených vlkov. Samozrejme, ak nie je biela. Čo je jeho, to je jeho a ak má niekto guráž mu na to siahnuť, čaká ho naozaj nepekná bitka. Vďaka igniskému ako aj otcovskému výcviku je Nero naozaj dobrý bojovník a lovec. Dokáže sa zakrádať ticho ako mačka a vyčkať si správny okamih. Až tak vám zahryzne do krku. Snaží sa na sebe pracovať a robiť česť svojmu rodu. Rovnako ako jeho otec má strašne tvrdú hlavu a od svojich cieľov neupustí, aj keby mal preto obetovať život celej svorky. Dá sa získať jeho sympatia, nie však láska. Za prvé nevie čo to je a za druhé, spoločnosti sa akosi oblúkom vyhýba. “Veľa špinavých vlkov pohromade” ako by povedal on. Komunikatívny je ale dosť, hlavne čo sa vydieranie týka. Zatiaľ sa to ale drží len na úrovni hračiek a potravy. Sebavedomia má na rozdávanie a preto zraziť mu ego je takmer nemožné. No určite je to vlk, ktorého stojí za to stretnúť.


° Je to výborný lovec a bojovník. Dokáže sa ticho zakrádať a pracovať s čuchom
° Dokáže odhadnúť, ako sa asi vlk zachová, preto sa snaží byť vždy napred
° Jeho výška sa pohybuje okolo 95 cm a má mohutnú svalnatú kostru po Zorovi


Pohlcovanie


Nuž jeho mágia sa nedá využiť úplne v pravom slova zmysle. Zo začiatku ju nedokáže ovládať, no tom sa časom naučí. Celý princíp spočíva v tom, že dokáže pohltiť mágiu vlka na istý časový interval. Nedokáže si ju nechať a čím dlhšie v sebe mágiu cudzieho vlka má, tým je ospalejší. Tak isto sa táto únava znásobuje aj pri vstrebaní mágií viac ako jedného vlka. To sa tiež naučí používať až vekom. Vlk, ktorému mágiu zobral ju samozrejme po dobu, kedy ju Nero pohltí nedokáže využívať. Táto schopnosť mu dáva výhodu v tom, že na neho nikto nedokáže použiť žiadnu mágiu, nemôže byť popálený, otrávený ani zamilovaný, no ani liečený či uspaný.


Registrácia účtu - 14.10.2020 9:22