Príspevky užívateľa


< návrat spät

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   ďalej » ... 16

Ježiš marja. To só problémy. Toďtu situcu mi byl čert dlužen jako. Snad si ani nemože yslet, že s ebojim... Protože to jakože fakt dobře maskuju no ne?.. "Ty vole! Von mě fakt strčil. sem si to ani nestih všecko sformulovat a už sem prostě byl někde khámo ve vzduchu. ledtěl sem volné pád. Vubec se mi to jako nelíbilo.. A moje reflex ze mě vydávali divný zvuky a já sem vědě, že tohle je můj poslední den a.. a.. a já ještě pořád padám. Khámo to byl větčí vejša než sem si myslel.. "AAAAAA.. Pomoooc. Pomooocte mi někdo prosííím.. Já už budu hodnééééé!" A najednou škud! "To už je vono? Ta smrt? votevvřel sem jedno očísčko a.. khámo zen vidim normálně, ale.. su pořád ve vduchu.. "Já.. Já žijůů.." začal sem se radovat, což mě teda přešlo hnedkon po tom, co mě dog zase zvednul do vzduchu.. On ve mě vybuduje vzduchofóbijii!

Ehm.. Jkoby. Co teď mám dělat? nebo jako. Sem si nějak nemoh srovnat myšlenky. Toš je mrtvej?.. Nebo nejni. O chviu sem se zvednul a udělal nepatrný kolečko okolo toho ducha.. Asi... Hm. Smrděl pořád jako Lexa. Ble. Pak sem se konečně odvážil na to šáhnout. klepnul sem mu packou do hlavy a!.. Co sem zistil?.. "Ty žiješ!" zvolal sem svůj oběv radostně. Sice bych si teda nidky neřek, že někdy něco takovýho řeknu Lexovi. Eště k tomu rdostně. Ale hold už to tak bylo. "Noa le moment.. Jaktože žiješ?" to byl ten další problém.. Šak von žit nemá! WTF.. To nechápu..

Byla to velice vynervovaná situaca mn. teda jako aspoň z mojej strany. A například řeči Dovah se mi moc nezamlóvaly. Kdybych teďkon zmínil, že sem taky nic takovýho nedělal ani nečuměl jak někdo dělá a ani neslyšel jak se to dělá a prostě že vubec nevim, co mam dělal mhm, tak bych c situacu neulehčil co.. Proto sem se rozhodl si tydlenc ty nepodstatný informace nechat pro sebe.. A nahradit je Motivačníma kecama. Hah.. "Nebój to bude v čilu. Já su profík." dobře mno. To že su profik sem si možno moh odpustit.. "Ehm.. Tak dem na ně." radši sem rovnou vlez do nemocnice abych se vyhnul případnejm votázkám. Dobře dobře Tak teď prostě vylezu tadyk tech pás schodečků a rozmasakruju ty jedny zóbky až z nich zbydó jenom zóbky hah!

Pořádně sem se zakroutil, abych se ujistil, že su ve správné poloze. Tudíž jesi su připravéné na ceroš. Poloha je přece důbležitá. Co kdybych v půlce istil, že sedim na nějakym bordelu. A bodalo by mě to am do zadku a já bych se nemoh sóstředit na to dmýchání na d Hatim.. by mi mohlo značně uškodit Musim s byt jisté, že je všecko cajk. Á tak vypadalo to že je všecko v poho takže. Asok možu jit na to mno.. "Janý. Dem na to. Su redy jak dva grepy." dvakrát sem zafuněl, abych nabral tu správnou atmošku.. Ta byla důležitá.

Seděl sem v rohu pod mostem a přemejšel sem vo svym životě. No hruza , co se za poslední dobu odehrálo. Můj ty tondo já sem zabil vlka. Teda jkao nezabil. Ale byl mrtven. Nebo jako nebyl. No.. Chvilu. A navic to byl ten dement Lexa, takže vlastně vubec nevim, proč je mi to tak líto. No ale to je jedno. Su objeťou šikany. A z toho všeho mám velmi těžké deprese. Ale jakože velmi.... Jé hele Dovah! Zvedl sem vocásek a poklusem šel za ňou. "Cs" pozdravil sem. "To sme se dlóho neviděli co.. Jak se máš?.. Já se mám teda jakože výborně."" začal sem radostně konzeravcu.

Dobra dobry. Tak etapička mojho majstrštiku je za nama. Coč.. Se mi jakože samozřejmě ulevilo. Eště aby ne žeo.. Nevim jako jak bych se jí chtěl vymluvit.. Nakonec by mi asi nezbejvalo nic inýho, než přiznat, že sem se prostě lek a upad.. A pak ž se to nějak samo z reflexe zamotalo.. Já nevim. Což bych se pakk cejtil trapně. "Toš.. K čemu k čemu. Vono to jakoby nemá upe nějaké speciálné účel. Ale když už. Tak řekněme, že prostě je chcu trochu prozkoumat. Zistit jak žijó a tak mno." to je vlastně dobrá otázka. Proč ty bubáky vlastně lovim... A jako vlastně.. Nejni to fuk? "No to samozřejmě možeš žeo. Zakazat ti to nemožu. Ale je to nebezpečný." nasadil sem vážné výraz. Ale jako neřikal sem to proto, abych tu vlčku vodradil. Byl bych, vlastně aj rád, kdybych na to nebyl sám.. Je pak lepčí motivace, ale tak su dobré to vlk, takže sem ju prostě upozornit musel že ano.

Vlastně bych se možno aj divil, kdyby tam ti bubáci neměli kutloch. Kdybych byl ňáké ten bubák, taky bych si vybéral taký tmavý mistečka. Kde je tma i pro kult. Jo jo. Nejni to až taká blbá existenca. Každopádně to neznamená, že si je tu budem pěstovat že.. Já jim dám! "No. Toš bylo to jesi viš kde je most tak tam.. Byl sem tam tehdá ještě s jednim hroznym blbcem Lexou. To je taky takové bubák, ale tim se nemusime zabévat. To je jinej druh bubáka, které nás nemusí zajimat. No a prostě se tam zjevil.. a .. a.." pravda že sem mi upe nechtělo zmiňovat to, jaks e se z něho málem podělal strachy.. "Tak sem naňho zavrčel.. No a skočil po ňom. A von rači strachy utek" jop. Takhle verza už sa dá. "No. A překvapivě sem to přežim mno."

Ach Hatíčku prosíím. Odpusť mi mé hříchy. Já to neudělal schválně.. Věděl sem, že ten duch měl naprostou pravdu, ale.. Já prostě nevim jak se to mohlo stát!.. Ale.. počkat. Něco mi tady nesedělo. Šak khámo šak vono mu ten nechybí ten roh.. Ten roh co sem držel v držke.. More tak teď sem byl ještě vc zmatené. Tak je to duch nebo není, tak je to duch nebo není tak je to duch, nebo neníí! "Já sem.. Tě zabil.. Asi.." pořad sem si jako nebyl upe jistej, byl sem z celé situace upe zmatené..

Proč mi jako nadává.. Von tady jako neumí vysvětlovat. Jako kdybych já snad moh za to, že nejní schopné vysvětlit takovó kravinu a mě tady jako bude nadávat. To je prostě Lexa mno. Co bych taky moh čekat vod takovýho egosity. Ten by nikdy sám nepřiznal, že je tupej, co ž jakože je žeo.. "Sakray! To ty tady neumíš vysvětlovat, tak se laskavě nerozkřikuj!" musel sem mu voplatit samozřejmě. Ho tady nenechám jančit bez odezvy žeo.. ůAha mno.. tak to chapu.. Ještě že ses přidal do kultu mno.." musel sem si rejpnout mno. To už byc ani nebyl já, ale tentokrát sem to myslel spíše ze srandy.

Zmateně a zároveň zaraženě sem prostě stál uprostřed uličky na mistě, kde před chvilou chcipnul Alex. Teda.. Asi. Já nevim. Moc.. sem to jakože furt nevstřebal.. Tak zabil sem ho? A nebo ne? Tak zabil? Nebo nezabil? Nebo zabil nebo nezabil nebo zabil, nebo nezabil, nebo zabil... prostě sem vubec nevěděl jedi umřu nebo ne.. Ahh. jak se i tohle mohlo stat? "Áaaa." vodskočil sem asi vo metr dál takže sem narazil do jedné ztěch kár.. Oh khamo... To je jeho duch"
! Teď mě bude strašit po celé živo!
jenom sem tam seděl zaparkovanej v promáčklině vod nějakej káry a zíral na dušičku Lexi..

Šmarja. zase překrucuje. To teďkon normálně vypadá, že mě vo něm něco zajímá. je mi upe jedno proč ho kdo tejral. Ať si ho tejrá kdo chce šak von si to záslóží už jenom za svoju debilnů povahu! "Ne nemuvíš.. Já nevim jesi je to tím rozdílem že čeština rusština, ale.. vubec ti neozumim." ce.. normálně. No tak to určitě. "Šmarja já sem neřek, že mě to zajímá. Já ti jenom dával návod, jak mluvit, aby ti ostatní rozuměli." ten to jakože vubec nepochpil.. "Hm.. tak to je jakože mňaminka. Ale jakože jak to mysiš. Že náš hati nejni zkutečnej?" mhm.. ani sem neveděl, že na světě je víc hatijů

Jenomže.. Khámo když sem se vrátil na místečko, kde ještě před chvilou dřímalo Lexodo Ded bady, tak mě asi klepla eště větší pepka, než když sem z tama vodcházel..nVon tam nebyl!.. Sakray jak to jeho tělo mohhl někdo tak rychle najít:. A dokonce to tu aj vytřelo vod tej krve. 3ak sem byl pryč nanejvejš tak tři minuty.. Nemoh ho nikdo najít. To prostě nejde tak rychle ho vodtahnout klidit a všeccko khámo. Teď sem tak trochu nevěděl, co mám dělat. jesi se jít schovat na.. vlastně asi na vždycky někam do keříčků, aby mě nepopravili. nebo jednoduše uvěřit tomu, že mi hrabe..

Ty vole von asi na něčem jede. "Šiš marja co to zase žvatláš.. Moh by na mě mluvit nejak normalně.. Celó dobu tu mluviš ňákyh hádankách. Já ti vůbec nerozumim.." jedna blbost za druhou z něho padaj.. "Když už, tak bys mi moh řict normálně za co tě mlátili, nebo co ti dělali.. Pak by to tvoje žvatlání bylo aspoň trochu srozumitelnější." ce.. jakože ne že bych už neměl dost hadek pro dnešek. Ale prostě mě štve, že mi tady zas mele vo něčem že nepodporuju Hatiho..

Po chvíli jančení sem se vzpamatoval. A uvědomil sem si, že když tadyk budu nadále vřáskat, tak na sebe jenom upoutám pozornost.. Musím.. Musím Alexovu mrtvolu zbavit veškerech důkazů že sem ho zabil já a potom prostě odejdu. Nebo se někde schovám. Aby mě třeba Měsíc nikdo nepotkal. Pak se na to zapomene a Lexova smrt zůstane bez vynníka. To je jediná možnost jak přežít.. Proto sem se odhodla a šel zase zpátky. Docela pomalym krokem jako. nebylo mi upe přijemný tady chodit a šahat na mrtvolu. Nechuťárna..

Bože můj.. Proč ten dog musí mít ty světlí chvilky. Proč jenom nemože byt tak blbé pořád.. Ahh. "Ne nebojim se.. Teď sem to řek. Když mě shodiš a já nebudu vědět přesně kdy bude to takový lepší. kdybych měl skočit byla by to nuda. Chapeš." rázně sem mu vysvětlil. Ne nijak hnusně ani naštvaně. Prostě rázně. Su přece mpatia sama žeo. eště abych tady byl na chudáka Dogíska zlé. "Ne . to nejni teba." ahh bože ať už letim.. Já už na to nemam.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   ďalej » ... 16