Príspevky užívateľa


< návrat spät

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   ďalej » ... 16

Tak to vypadá, že sem si vytvořil respekt. Kterej teda nikdy není na škodu. Vlastně přesně naopak. Respekt vůči štěňatům je víc jak potřeba. Třeba když sem se potkal s totou, tak neměla vůbec nic. A teď.. HAh. Nedovolí si ani promluvit. "Já nevypadam tak jak vypadam protože sem se tak narodil. Nemožu za to prostě. Kdybych měl trochu štěstí, tak bych byl možná hezčí jak ty. Byl bych pěkně chlupatej. Dobře stravovanej,. A jizvy bych taky neměl.." začal sem pěkně z vyprávěním. Jo prostě tahle vlčica potřebuje lekcičku..

Hah jo. tak mu to přišlo vtipný kch.. Toš ještě aby ne žeo. Yap. Já ty fóry faktis můžu. "Takže tak. První pravdilo bysme měli." řek sem když sem se konečně přestal smát. A vlastně obecně, když už jsem byl schopnej mluvit.. "Takže.. Druhý pravidlo zní..." napínavá chvilka. Trochu delší, abych to pravidlo stih vymyslet...
"Moc se s ňou nepárej. Typická chyb je, že všeci se vždycky upe rozsypu když uviděj tu svoju vyvolenou. To přesně nesmíš. Protože tě prokoukne a pak se bude trochu cukat že. TY to musíš udělat fikaně a chovat se tak, aby se do tebe zabouchla. a pak už stačí jenom říct ano." zazubil sem se.

No. Že mě to nepřekvapuje. Prostě nějaký hloupí štěně, který ještě ani neví, co je to slušný chování.. I když to asi nebylo úplně správný pojmenování. Cuz pravidla slušného chování nevyužívám ani já.. Tak řekněme, že ještě neví, z čeho je vhodný a z čeho není si dělat srandu. Protože tohle se jí teda fakt nepovedlo. Asi si myslela, že je extra vtipná, ale to se spletla. "Aha. Nějak sme se zasekli. Tak abych tě uved do obrazu, možná ti i rád povyprávím příběhy mojich jizviček."

Jak sem předpokládal. Miser to nepochopil. Což jako.. Nesměju se mu protože sem si to vlastně přál. Žeo. Mile rád mu to vysvětlím. pěkně aby mu bylo jasné, co nemá dělat. "No prostě. Ani doslovně. A ani obrazně řečeno." vyprsk sem smíchy. Yap. Tak tenhle fórek se mi poved. Dneska perlím. "Toš co. ž to chápeš." musel sem se zasmát eště jednou protože to nešlo.. Miser je peknej suchar, jesi mu to nepřišlo vtipný.

Jakože.. Nejsu žádná citlivka, ale. Podotýkám, že ttohle je od štěněte pěkně hnusný. Předpokládám, že tahe ta potvůrka si žije svůj dokonalý živůtek se svojou rodinou a nic ju netrápí. Na rozdíl ode mě. Jako teď už su v pohodě, ale to co sem si musel prožit.. To vona si nedokáže ani představit. Jediný co umí je víst takovýdle keci. Ale šak to já jí samozřejmě všecko vysvětlim. ještě to v ní něco zanechá. "Hele slečinko. Ty si to to ani neuvědomuješ, ale tohle od tebe není vůbec pěkný. Kdybys ty tak veděla, kde jsem ty jizvy nasbíral.. Pak bys možná mluvila jinak. Možná bys kolem mě raději chodila i po špičkách." mluvil jsem najednou se vší sériozností..

Toš tak se zdá, že vlček se necuká. Což možu jenom pochválit. A vlastně taky doporučit. Protože. . Nechcu teda aby to znělo že su ňákej egoista o nebo tak něco, ale.. No prstě by byla velká chyba si nevyslechnout moje supr čupr rady žeo. "Vyborně teda. Takže... První rada zní.. Hlavně jí nelez do prdele.. A to myslim jakože ani jedním způsobem chápeš?" podíval sem se naňho. To su zvedavé jesi to pochopí. Jakože samozřejmě doufám že ne. Bych mu to pak moh vysvětlit. A.. No a prostě by byla sranda žeo Hah!

Ten potřebuje pomoc jak sůl. Má takový štěstí, že potkal někoho, jako sem já. To má jako fakt štígro. Cz já.. mu teď změnim budoucnost. Pokud se samozřejmě nebude cukat blbeček. Fakt jako. Šlape si po štěstí. A to já přece nemůžu dopustit. "Ano ano. Přesně na to si zapomněl." nasadil jsem andělský úsměv. Ach jo. Tohle je tak super. Né že bych nějak jako rád konfliktil hej, ale. Jo pravda možná mě ty hádky trochu bavijou heh..

Ce. To je ale drzá vlčica. To ze začátku vypadalo, že se tady ze mě pokakynká strachy.. A jak se nám to teďkon vybarvilo. Není možný. Ta dnešní mládež. Ulhaný to je. přetvařuje se to. No to já kdybych měl děcko, tak bych mu za tohle naplácal. "Jako jak to myslíš. CO je na mě divnýho. Vypadam upe normalně. prostě vlk ne?" to jako teda poaduju vysvětlení! Beru si to silně osobně a vadí mi to. "No co ale.. nějak nám došli slovíčka co." zakroužil sem ramenama.

"No dobrý no, asi ju znáš přece jenom trochu líp.. A nebo na to deš prostě blbě." musíš trochu tlačit na pilu. Jinak přece ničeho nedosáhneš. To zní logicky. Dobrý možná, že na některý holky se musí jít trochu opatrněji, ale každá potřebuje trochu toho nátlaku.. A to mluvim jenom z vlastních zkušeností....
"No tak to zase nepřeháněj.. Zatím tady meleš jenom samí blbosti. Až teďkon ses jednou trochu trefil.. Ale stejně to je nic moc. Musíš trochu přitvrdit.." Strčil sem doňho, abych ho trochu rozproudil.. "A kdybys sis to přece jen rozmyslel.. Můžeš se na mě kdykoliv obrátit.."

Hm.. Tak to.. to je teda dost debilní vymluva hah.. "Prosim tě nekecej. to právě holky rády." votočil sem. No Tady de aspoň vidět, jak s tím vůbec neumí zarábět. a pak že nepotřebuje omoct. Že to zvládne sám. No to je mi jasný. "Hm.. zajímavý.. " měno dobrý.. A šedá no. šedej je kde kdo. Sem chtěl detajlní popis, ale.. Máhat to zněj nebudu By to taky mohlo znít úchylně.. "Jo!." křiknul sem. Možná to znělo trochu mimo kontext, ale.. Nebylo to mimo kontext. "To je zprávnej přístup!"

hah.. Není to zas taková nuda, jak to ze začátku vypadalo, že bude. Zas né, že bych neznal lečí zábavičku jo, ale.. No prostě takovej konfort no.. "Dobře dobře. Budu tě čekat. A na kdy bys to tak viděl?.. ZA tejden? Za měsíc? ... Za rok?." dobíral jsem si ho hah. Nu což no. Bavilo mě to prostě. Jako výmluva by se dala použít, že to neovládám.. Takže tak.. A můžeme pokračovat. "A jak vona se vlastně menuje? A jak vona vypadá?" na to sem se vlastně úplně zapomněl zeptat. Na takový kíčový informace. "A nenapado tě třeb, že nejseš její tip? Kdyžs j ještě nedostal.." to by mohla být taky možnost...

Ach bože. Všeci si myslijou že zežrali všecku moudrost. Nesnášim takový tipy. Ale tak co. Odbýt se taky nenechám.. "No jasně.. Tak víš ty co.." chtěl sem něco namýtnout, ale.. zamomněl jsem jáksi vymyslet co.. "Tak až ju sbalíš, dej mi vědět.. To su zvědavej na tebe teda.." vypadlo ze mě něco random. A jako.. Nebylo to nejhorší.. ""Když tak všeccko zvládneš sám." zakroutil jsem ramenama. "To su zvědavej, jesi se ještě někdy uvidíme." začal sem se tlemit. Tak ten se mi poved hah!

"Prosimtě.. Mě ňáká taková prkotina nerozhodí.." zasípal sem. Nechtěl sem vypadat jak ňákej vodpadek žeo. to je snad jasný... Naposled sem zachrchlal a dostal všecku vodu, co tam ještě byla z plic. "Prosimtě.. Kolik t je 30." uchecht sem se. Ale vlastně bylo fajne, že se nějak jako nenaštval. Cuz jiní vlci už by se mnou do konce života nepromluvili. A každej potřebuje ňákýho toho kamaráda, kterýho může šikanovat od rána do večera a stejně se neurazí.

Já nevim, co maj všeci za problém. Protože, kdybych já měl nějakej takovej problém, tak bych byl jenom rád kdyby se mi nějakej odborník nabídnul, že mi pomůže. Fakt jako nechápu ty jejich manévry. "To říkaj všeci.. A jak sou nakonec rádi, že jim někdo pomože." nenechal sem se odbýt. Přece ho nemožu nechat, aby si šlapal po štěstí. "Všeci si myslej, jací sou odborníci, ale.. jedinej odborník se zkušenostma... Jsem tady já." v hlavě jsem začal po nějaké té zkušenost pátrat a... No to je jedno. Někde tam sou..

Ce.. Není možný toto. Rasistka malá. Jak mě odsuzuje. Pche. Ještě chvilu ať počká a bude.. Tý brďo co kdybych se přidal do té její smečky.. To by čuměla. Musim si to pořádně počekovat a promyslet. A vůbec nejlepší by bylo, kdybych vytáh co nejvíc info přímo z ní.. To sem ale chytrej kluk. "No jasný, ale.. Měla by sis na věci udělat svůj vlastní obrázek, než začneš obviňovat ostatní." podíval jsem se bokem mírně uraženě.. Ale jakoby tohle asi fungovat nebude, to mi bylo jasný.. "Protože kdyby ses na to chtěla podívat ze svýho úhlu pohledu.. Chtěl jsem ti snad něco udělat? .. Jasně že ne. Ještě jsem byl tak hodnej a naučil tě něco užitečného do života." snažil sem se ju trochu zmaniplovat. je to malý štěně. By se mohlo chytit..


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   ďalej » ... 16