, - odpovedať
avatar
Vlčí Brloh je můj vlčí svět , tady se můžu odreagovat a "žít" jako vlk. Jsou tu super hráči s kterými se dá bavit , nikdo se tu nehádá. Vždy se tu vymýšlí něco pro zabavu. Tohle je můj domov kde jsem našla opravdové kamarády , a také smečku. Doufám že to tak bude pokračovat dál protože vlčí brloh je pro mě vším. Navzájem si pomáháme a doufám že to tak bude i nadále , mám vás všechny ráda jste moje druhá vlčí rodina. Díky že tu jste.
Vaše Amara ❤ ^^
, - odpovedať
avatar
Brloh? Můj virtuální domov. Nekonečný zdroj inspirace. Nejlepší komunita jakou jsem na netu poznala. Na žádném rpgčku jsem nevydržela tak dlouho jako tady a i po dlouhý pauze jsem se vrátila. Prostě se mi po vás stýskalo no. Za dobu co tu jsem, prošel brloh hromadou krizí a úprav, které ho především zlepšily a většina problémů byla zdárně zažehnána. Líbí se mi že většina věcí se řeší kolektivně, ne jen v úzkém kroužku adminů. Většina věcí se stále vyvíjí k lepšímu. Moc mi sice nesedí discord, ale se zrušením bluefora a chatů admini asi moc neudělají. Sama jsem si chvilku vést brloh zkusila a říkám vám že to není žádná sranda. Takže si sakra važte Hanky a Lenky za každou akci, kterou podniknou, a za každou regu kterou nahrajou. Díkec za celou brloh family a za všechno.
, - odpovedať
avatar
První dojem
Propracované stránky, všechno vysvětlené, intuitivní tlačítka(nebo nwm jak to nazvat :D) a všechno hned chápu

+herní místnosti přehledné, líbí se mi encyklopedie
+seznam postav je nutný a může se mnohdy hodit
+příjemný kolektiv
+skvělý A tým
+různé akce
+Discooord
Shrnutí: ke vidět, že admini si dávají opravdu záležet a hráčům se věnují. Pořádají různé zábavné akce. Nováčci se rychle začlení. Líbí se mi taky komunikace přes velmi dostupný Discord

A co mínusy? přiznám se, nic mě momentálně nenapadá, kdyžtak upravím či ještě dopíšu pod to :D
icon , - odpovedať
Leon
Hra na první pohled v čemsi elegantní, nikterak však přehnána do míry perfektní věci - na Brlohu bude vždy něco, co se nalezne a půjde opravit; a proto má tato textovka naději do budoucnosti, vzhledem k tomu, že se vždy bude zdokonalovat. Nebýt maličkých chyb, mnohdy banalit, by tato hra nebyla dle mého zcela kompletní. Vzhled stránek na mě tedy působí klidně a tak nějak správně, byť toto zřejmě bude jen mnou. Možná bych jej každý půlrok měnila - to už je předci jen ale na vedení hry :D

Co se týče samotné hry, moc se mi líbí ona mapa a nová fauna s florou, které s jistotou mohou neskutečně obohatit aktivitu smeček na akcích a jejich průběhu, při němž děj mohou zamotat do velice zajímavých závěrů, které otevřou dveře novým vývojům postav.

Smečky, ano, naše milované smečky~ Originální nápad s kulturou a věcmi okolo nich + konverzace, které se týkají politiky těchto společenství; ty samotné dávají Brlohu především téma, díky němuž je chat aktivním, leč se občas najde lepší téma. Smečky samotné mnoho postav neskutečně dobře rozvinulo a vytvořilo jim zamotaný příběh, který zajistil několika hráčům zábavu při samotném vymýšlení a následném realizování za pomoci jiných jedinců, kteří se dobrovolně nabídli a nebáli se toho ozvat se.

Komunita Brlohu! Probůh, nikdy jsem neviděla lepší a silnější, co by neměla téměř žádné spory, či věci, které by se tahaly do veřejného chatu. Hráči na Brlohu jsou něčím, co se skutečně může nazvat neporazitelným. Proč je tomu tak, to skutečně netuším - vědět to ve výsledku ale nemusím :'D Zničilo by to ono kouzlo.

K administrátorům nemám moc co říci. Jsem s vámi spokojená; vaše rychlost u registrací, zájem dělat věci nové a snažit se hru posunovat s neobyčejnými nápady je jednoduše to, čeho by měl být schopen každý admin ^^

*12* Nechť Brloh žije ještě dlouho~